Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Végén igaza lesz az oltásellen...

Végén igaza lesz az oltáselleneseknek?

Figyelt kérdés

[link]

Ha igen ez az ősz-tél nem lesz vicces! :(



2021. szept. 13. 16:05
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
37%
EDA jelenség ennyi!Szóval úgy néz ki hogy igen
2021. szept. 13. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim ***** válasza:
81%
Mivel az oltottak elkapják és ugyanúgy fertőznek csak enyhébbek a tüneteik vagy éppen tünetmentesek ez önmagában katasztrófáért kiált. Majd szépen azt látjuk hogy pár ezer fertőzött mellett lesz 500-600 halott. Aztán meg majd ha csinálnak egy átfogóbb tesztelést akkor kiderül hogy az a napi pár ezer új fertőzött igából több tízezer.
2021. szept. 13. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 anonim ***** válasza:
75%

Ehhez jó lenne tudni, hogy ezek a kórházban lévők oltottak-e, vagy sem, anélkül nehéz mit mondani.

Tavaly ilyenkor még a “sima” covid terjedt, aminél a jelenleg terjedő delta variáns állítólag jóval fertőzőbb, ez is belejátszhat.

Aztán az is lehet, hogy tényleg az oltáselleneseknek lesz igaza, és az oltások csak rontanak a lefolyáson.


Ez túlságosan soktényezős dolog ahhoz, hogy egyértelmű kijelentéseket tegyen az ember. Persze, az oltásellenesek nyilván máris igazolva érzik magukat, de ez természetes.

2021. szept. 13. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 anonim ***** válasza:
76%
off, de kiket kell oltásellenes jelzővel ellátni? Mindenkit, aki önszántából nem oltat és ez kiderül róluk, vagy csak azokat akik bármilyen módon negatív véleményt közölnek az oltással kapcsolatban? Tvben hallottam nem egyszer, hogy az oltásellenes nő/oltásellenes férfi ezt meg az csinálta, de az még nem jött át kikre tesszük ezt a bélyeget. Légyszi írja meg valaki, vagy tegyen linket, definíciót, mindegy.
2021. szept. 13. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 anonim ***** válasza:
72%
Ezt én se értem kire vonatkozik amúgy.Az az oltásellenes aki semmilyen oltást nem fogad el az én olvasatomban
2021. szept. 13. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 krwkco ***** válasza:
61%

oltásellenesek - akik úgy gondolják, hogy az oltások károsak

COVID oltásellenesek - akik úgy gondolják, hogy a COVID oltások károsak

COVID oltatlanok - akik nem oltatták be magukat COVID ellen. Lehetséges hogy beletartoznak a fenti két csoport valamelyikébe, de lehet hogy nem.

2021. szept. 13. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 A kérdező kommentje:
Én azokat nevezem jelen esetben oltásellenesnek akik ezt a korona elleni oltást ellenezték egyszerűen mióta kiderült, hogy készülnek és még el sem kezdődött semmilyen oltás. Kezdettől valamit szirénáztak róla, konteókat hogy így meg úgy fognak ártani meg kísérleti, nélküle is megleszünk, az oltottak majd jól meghalnak vagy tőle még betegebbek leszünk. Nos engem ez utóbbi aggaszt mert egyre inkább mutatkoznak jelek erre amit nem értek de szerintem sürgősen foglalkozzanak ezzel a szakemberek mert ez nem vicc.
2021. szept. 13. 18:52
 8/50 anonim ***** válasza:
13%

"Mivel az oltottak elkapják és ugyanúgy fertőznek csak enyhébbek a tüneteik vagy éppen tünetmentesek ez önmagában katasztrófáért kiált. Majd szépen azt látjuk hogy pár ezer fertőzött mellett lesz 500-600 halott. Aztán meg majd ha csinálnak egy átfogóbb tesztelést akkor kiderül hogy az a napi pár ezer új fertőzött igából több tízezer."


Senkit nem érdekelne, ha mindenki taknyolódna 1-2 napot, ha közel mindenki beoltatná magát. Tehát a katasztrófát nem az oltottak, hanem az oltatlanok okozzák. Ők kerülnek majd kórházba, ők halnak majd meg.

2021. szept. 13. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 anonim ***** válasza:
73%

#8:

"Senkit nem érdekelne, ha mindenki taknyolódna 1-2 napot, ha közel mindenki beoltatná magát. Tehát a katasztrófát nem az oltottak, hanem az oltatlanok okozzák. Ők kerülnek majd kórházba, ők halnak majd meg."


Na ennek a mondatnak pont semelyik része sem igaz. xD Bár nem feltétlenül a Te hibád, hogy sikerült a propagandát benyelni. Egészen hitelesen adják elő.

2021. szept. 13. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 anonim ***** válasza:
100%

Természetesen van magyarázat a cikkben felvetett kérdésre.

Méghozzá az, hogy a fertőzöttek valós (magasabb) számát egyelőre elsunnyogják, amíg itt mennek az állami tömegrendezvények, hogy ne kelljen korlátozni. (gusztus 20, szupermise, Tömjén féle kiállítás). A másik számot meg nem lehet, így aztán felborult a logikus arány.

2021. szept. 13. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!