Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mi a véleményetek az oltásról?...

Mi a véleményetek az oltásról? Félelemre adhat okot, ha beoltatom magam?

Figyelt kérdés

Tudom, nem a legjobb helyen kérdezem, de szeretném megismerni a szemszögeiteket. Aki kapott oltást, megtudná mondani, hogy hogyan viselte az immunrendszere?

Nekem viszonylag erős az immunrendszerem, de azért félek tőle.



2021. szept. 17. 17:57
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
53%
Semmi bajom nem volt az oltastol annak ellenére, hogy sok negatív tapasztalatot olvastam róla. Szerintem megéri beadatnod, a vírus sokkal veszélyesebb és nem tudhatod, mennyire támad annak ellenére hogy erős az immunrendszered. Én sem szoktam beteg lenni, a fertőzésen is átestem hamar és könnyen, viszont az utohatasait már majd' egy éve érzem.
2021. szept. 17. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
61%

Pfizert kaptam


Semmi bajom nem volt csak egy kis fejfájás


A 2.-tól még annyi sem

2021. szept. 17. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
27%
Barátnőm kínai ő a cicahusiban hisz.
2021. szept. 17. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
72%
Ha félsz, ne oltasd be magad. Ennyi...
2021. szept. 17. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
43%
Mielőtt döntenél,szerintem olvasgass itt a Pfizer mellékhatások csoportban: [link]
2021. szept. 17. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
63%
Pfizert kaptam, a masodik oltastol voltam faradtabb 1 napig, aztan ennyi. Semmi mellekhatasa nem volt.
2021. szept. 17. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 krwkco ***** válasza:
57%
2 Pfizer. Az első után 1 napig sajgott az oltás helye, ha megnyomtam. A második után 1 nap hőemelkedés. Ennyi volt, semmi más.
2021. szept. 18. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
58%
Mindkét oldalról van tapasztalat ismerősi körből. A többségnek semmi baja nem volt tőle, de két ismerős belehalt, és egynél meg nagyon súlyos, életre megmaradó szövődmény lépett fel. Viszont covidba nem halt meg ismerős és súlyos beteg sem volt.
2021. szept. 18. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
60%
Az hogy most vannak-e és mik a mellékhatások nem sokat jelent. Várjunk pár évet és aztán nézzük meg, hogy miként betegszenek meg az oltottak és miként az oltatlanok. Most még korai bármit is mondani, hiszen kísérleti oltásokról van szó.
2021. szept. 18. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 krwkco ***** válasza:
30%

#10

"de két ismerős belehalt"

10,7 millió koronavírus oltás után 30 napon belül 441 halálozás volt. 24 ezerből 1. És nem MIATT, hanem UTÁN. Hány ismerősöd van? 50 ezer? És azt is tudod, hogy a két ember az oltás MIATT halt meg.

Az állításod nagyon messze van az elhihetőtől.

[link]

2021. szept. 18. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!