Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mi a véleményetek az oltásról?...

Mi a véleményetek az oltásról? Félelemre adhat okot, ha beoltatom magam?

Figyelt kérdés

Tudom, nem a legjobb helyen kérdezem, de szeretném megismerni a szemszögeiteket. Aki kapott oltást, megtudná mondani, hogy hogyan viselte az immunrendszere?

Nekem viszonylag erős az immunrendszerem, de azért félek tőle.



2021. szept. 17. 17:57
1 2 3
 11/24 anonim válasza:
64%
mamámnak ismerőseiből ketten beoltatták magukat az elkövetkező hetekben meghaltak, nemtudom én nem oltatnám be magam
2021. szept. 18. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
47%
50N, ma kaptam a 3.pfizert. Az első kettőtől semmi bajom sem volt, eddig a 3.tól sem. Minden ismerősöm és kollégám oltott. Oltásról semmi bajuk sem lett. Aki még az oltás előtt fertőződött meg, na ott volt pár cifra eset, kórház, elhúzódó covid, stb. Mit gondolsz, az oltásnak milyen része okozhat károsodás? Mert amit az oltás tud okozni, azt a vadvírus többszázszorosan okozhatja. Az mrns oltások kivételével az oltások olyan adalékokat tartalmaznak, amiket évtizedek óta használunk. Ha ennyire félsz, de mégis oltakoznál, akkor kérd a kínait. Az gyakorlatilag százéves, bevált technológiával készült elölt vírus. Én vállaltam a Pfizert, eddig semmi bajom. Egyébként is oltás párti vagyok, csomó nem kötelező oltást beadattam már magamnak, nem most, korábban. Nem lett egyiktől sem semmi bajom.
2021. szept. 18. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim válasza:
74%

Szputnyik V-t kaptam. Az első oltás után 6 órával jelentkeztek az oltási reakciók. Esetemben kezdetben hőemelkedés, majd később 38,6 fokos láz - olyan 12 órán át tartó lázas állapot, amit időközben Algopyrinnel, Cataflammal csillapítottam. Utána semmi bajom nem volt.


A második oltás után 12 órával jöttek nálam a reakciók, amik az elsőhöz képest enyhébbek voltak. Ezúttal egyszer ment fel a lázam 38 fokra, bevettem lázcsillapítót, aztán már csak hőemelkedésem volt, enyhe fejfájással. 8 órán át tartott ez az állapot, utána nem volt semmi bajom, mintha elvágták volna. Még májusban kaptam az oltást és azóta is jól vagyok. Én egyáltalán nem bántam meg, hogy beoltattam magam.


29/F

2021. szept. 19. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
56%
Nagyarcú kollégám megkapta a harmadik oltást,szerdán vitték be trombózissal a kórházba.
2021. szept. 19. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
26%
Ezek az oltásellenes hisztizők mennyi mindent összehazudoznak itt... 😁😁😁
2021. szept. 20. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
37%

Tenyleg hülyeség itt megkerdezned. Rengeteg ember hazudik . Sokan panikolnak, minden bajukat az oltasnak tulajdonítanak, túloznak.

Az mellekhatasok oldal rengeteg ilyennel van tele. Vannak páran akiknek volt problémájuk biztosan, de közel sem annyi mint amit eloadnak itt.

Egy férfi írta, hogy a párjával Modernat kaptak, a karjuk fájt egy kicsit, semmi egyéb. De hallotta, hogy a párja a szomszéd asszonynak már úgy adja elő, hogy majdnem leszakadt a karja a fájdalomtól.

Ennyire kell komolyan venni ezeket.

Kérdezd meg az ismeroseidet, rokonaidat, orvosodat. Es az alapján dönts. Én olyan helyen dolgozom, ahol több mint 160 ember van. Mindenki oltott. Senkinek semmi baja azóta sem. A családból is majdnem mindenki oltott. Meg a 97 éves nagymama is. A szüleim (külföldön élnek) tavaly december óta oltottak. Semmi bajuk!

Ne hidd el, amiket olvasol itt. Nekem se kell hinned. Kérdezz olyanokat, akikben megbízol és nem rettegnek mindentől.


Párommal mrns vakcinát kaptunk. Semmi bajunk. Értünk is hozzá. Ellenanyagunk is van.


Beszélj olyannal akiben megbízol.

2021. szept. 20. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
72%

Nem mindenkinek jelentkeznek közvetlen oltas utan a tünetek.Több év elteltével is kialakulhat mellékhatás.

Én nem adatom be.

2021. okt. 6. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
47%

#17


Mire gondolsz?

2021. okt. 6. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Miert törölték a hsz-t? Csuny rossz igaz dolgok voltak benne, mi? 😁
2021. okt. 12. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
26%

#15 Nyeled a kormány szavait,vagy értessz a dologhoz?Hidd el nagyon sokak életét tönkre tette az oltás,sokan meghaltak,köztük ebben a kis városban tehát nem nehéz itt megtudni…

A kormány is kijelentette,hogy kísérleti vakcina.

2021. okt. 12. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!