Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Aki jár plazmát adni, leírná...

Aki jár plazmát adni, leírná mire figyeljek( ami személyes tapasztalat nem pedig az oldalukon olvasható?

Figyelt kérdés
Valamint tudom ez elvileg tilos de több helyen is tudok adni? Sajnos sürgősen szükségem van 50 ezer Ft-ra, emiatt tenném és utána többet nem tennék ilyet.

2021. szept. 22. 09:19
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Elhiszem, hogy nehez a helyzeted es szukseged van penzre, viszont nagyon nagy baj lehet belole ha nem tartod be azt, hogy mennyi idokozonkent jarsz! En azt mondanam, hogy eszedbe ne jusson tobb helyre menni, akar kijatszhato a rendszer akar nem.
2021. szept. 22. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Csak most tenném ezt mert sajnos nagyon nagy bajban vagyok és nincs olyan értékem amit pénzzé tudnék tenni.
2021. szept. 22. 17:08
 3/18 anonim ***** válasza:
85%
Nem szamit, hogy csak egyszer teszed meg igy vagy tobbszor.. egyszer is sulhet el nagyon rosszul
2021. szept. 23. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Sajnos nincs más választásom, megpróbálom hàtha bejön.
2021. szept. 23. 21:26
 5/18 anonim ***** válasza:
83%

Általában úgy mossák fel azokat, akik több helyre járnak.

Az a baj, ha egyszer bejön akkor úgyse fogod abbahagyni amíg nagyobb baj nem lesz, mert könnyű pénz. Viszont ha mindenképp elhatároztad magad, igyál nagyon sok folyadékot előtte, főleg vizet előtte nap és aznap is, valamint kajálj fehérjedús ételeket.

2021. okt. 6. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
De abbahagyom azért tönkre menni testileg nem szeretnék. Csak sajnos most ilyen helyzetbe kerültem.
2021. okt. 6. 15:02
 7/18 anonim ***** válasza:
Sikerült már adnod a kérdés kiírása óta?
2021. okt. 6. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Igen 2 szer már adtam. Eddig nem volt gond.
2021. okt. 6. 15:21
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Az még semmit nem jelent. Lebukni amúgy nem fogsz, nem adhatják ki az adatokat egymásnak, de nagyon szarul lehetsz tőle.

Egy dolgozótól hallottam, aki 2ben dolgozik egyszerre hogy úgy bukott le valaki, hogy reggel az egyikben látta, délután a másikban, na addig volt donor. Meg hogy ilyeneket felmosnak a padlóról, főleg ha egy nap alatt ad kétszer..

Remélem hamar összejön az 50.000 és utána már csak annyit adsz, amennyit lehet.

2021. okt. 6. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Utána nem tervezek már adni. De nem két helyen adtam

Hanem ugyanott csak kétszer ! Időben így szűken fér bele.

2021. okt. 6. 15:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!