Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Aki jár plazmát adni, leírná...

Aki jár plazmát adni, leírná mire figyeljek( ami személyes tapasztalat nem pedig az oldalukon olvasható?

Figyelt kérdés
Valamint tudom ez elvileg tilos de több helyen is tudok adni? Sajnos sürgősen szükségem van 50 ezer Ft-ra, emiatt tenném és utána többet nem tennék ilyet.

2021. szept. 22. 09:19
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
82%
Hát ugyanott ha kétszer abból bajod nem lesz, mert nem engednek idő előtt adni. Viszont kb 6 alkalom az 50.000,az meg egy hónap.
2021. okt. 6. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
71%

Ismertem olyat aki adott plazmát rövid időn belül, kijátszva a rendszert párszor.


Az immunrendszer legyengül ilyenkor, neki is ez volt és elkapott valamit az egyik ilyen legyengülésnél, amitől daganatok lettek a testében, ezek pedig elrákosodtak idővel.


Későn vették észre, meghalt 30 valahány évesen. Nem igazán érte meg neki utólag a plusz pénz.


Neked is csak addig éri meg ameddig jól vagy mert úgy hiszed pont neked nem lesz bajod. De ha már a kaszás integet, akkor már 5 millió forintal sem tudnál semmit kezdeni.


Szóval az egészség az első. Nem lehet pénzben mérni.

2021. okt. 7. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
12 Vannak dolgok amik felülírják ezt, hogy az egészség az első. Ugyanazt amit Te leírtál írjak sokan és orvosilag igazolt, hogy pl az éjszakás és folyamatos műszakos munkavégzés káros az egészségre. Mégis rengeteg ember ra van kényszerülve, hogy csinálja. Én is most amíg meglesz a pénz megyek utána nem fogok.
2021. okt. 7. 11:09
 14/18 anonim ***** válasza:
68%

"Vannak dolgok amik felülírják ezt, hogy az egészség az első"


Arra azért nagyon kíváncsi lennék mi az.

2021. okt. 7. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

14 Az egész családi és magán életem nem fogom kiteregetni ide.

Elég annyit, hogy ha ezt nem intézem el akkor az állásomnak is bukó,nem lesz bevételem,onnantól meg aztán vége...jah és ami privatban jött ( Nemtudom tőled e) nincsenek jómódú csalàdtagjaim akik adnànak akár kölcsön akár segítségként.

2021. okt. 7. 20:21
 16/18 anonim ***** válasza:
Sikerült azóta a plazmázás? 5. vagyok
2021. nov. 12. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

Igen de csak 4 szer voltam közben nem kellett többször mert szerencsém volt és eladtam egy mosógépet amit már régóta árultam, a sors kegyes volt es megvették.


ON : nagykn kedvesek voltak vizsgálat után 3 naponta lehetett menni adni. Egyszer sem tapasztaltam tüneteket fájdalmat ilyesmit.

2021. nov. 12. 18:03
 18/18 anonim ***** válasza:
70%
Örülök hogy sikerült megoldani :) Általában az elsőknél szokott rosszullét lenni, főleg az izgalom meg a be nem tartott szabályok miatt (kaja, pia nem megfelelő előtte). Remélem ha eddig nem volt semmi akkor a következőkben sem lesz.
2021. nov. 12. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!