Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Igaz lehet, hogy A kétszer...

Igaz lehet, hogy A kétszer oltott britek között több a fertőzött, mint az oltatlanok közt?

Figyelt kérdés

Olvastam eme cikket [link]


meg ama cikket [link]


2021. szept. 26. 12:54
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
100%

#11


Én is szedtem ivermectint, makacs torokfájás, köhögés, levertség, hidegrázás tünetekre!


Semmiféle mellékhatása nem volt! Szinte azonnal és gyors volt a javulás. Három/négy nap után pedig újból elkezdhetem a napi futó edzésemet! Azóta köszönöm jól vagyok!


Szerintem igen nagy bűnt követnek el azok a döntéshozók, akik minden tapasztalat és józan ész ellenére az ivermectint betiltották azért, hogy az oltási propagandájukat tudják erőltetni!

2021. szept. 26. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
36%

Nem tiltotta be senki.

Tudod, egy gyógyszert be kell vizsgálni. Mint ahogy a vakcinákat is kellett.

Egy gyógyszert arra kell használni, amire való, mivel lehetnek mellékhatásai.

Egy parazitaellenes szert ha te vírus ellen akarsz használni, akkor először bizonyítani kell, hogy erre is jó.

Ez a bizonyítás most megy.

Addig csak saját kockázatra... tehát MÁSNAK nem ajánlhatod!

2021. szept. 26. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
61%

12-es!

Pedro!

Közép és dél amerika országaiban használják megfázásos és vírusos betegségek gyógyításánál.Ott engedélyezték, mert volt hatása.nyilván az eu pár országa, ahol fontos volt az oltás propaganda, erősen ez ellen lobbizott, hogy mégis hogy nézett volna ki, hogy egy filléres szertől meggyógyulnak az emberek.

Aztán mégis.

Magyaroknál nem lett engedélyezve, mert nekik fontosabb volt a gyógyszergyáraknak lefeküdni, nyilván onnan több pénzt kapott a kormány a vakcina mesére.

2021. szept. 26. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
38%

Még egyszer: NEM BEVIZSGÁLT erre a célra!

A vakcina mellékhatásaitól félsz?

Ennek a mellékhatásaitól meg nem?

2021. szept. 26. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
61%

#14


Ugye nem vagy gyenge elméjű?


Az ivermectin már több mint 30 éves tapasztalat van!


Az mRNS vakcinákról mennyi is, egy év? Akik beoltják magukat azokkal mi is lesz majd 3-4 év múlva? És mi lesz, ha igazak azok az álhírek, hogy az mRNS vakcinák évek múlva morgellons szindrómát okoznak?


[link]

2021. szept. 26. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
16%

A vakcinát EGYSZER szeded. Egy évben max. kétszer. Egyszerűen lehetetlen, hogy olyan hosszú távú hatása legyen, amit még nem ismerünk.

RÖVID távú hatása lehet még - de ha 1 millió ember közül csak egynél jelentkezk, azt már bőven ismerjük.

Ha meg 1 milliárd ember közül csak egynél jelentkezik, az mekkora kockázat szerinted?


A gyógyszert milyen gyakran szeded?

2021. szept. 26. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
29%
Hagyjátok már ezt az oltásfanatikus troolt.mindegy hova van ilyen virusos kerdes kiírva,ez ott van.
2021. szept. 26. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
6%

Oltásfanatikus az öreganyád.

Én sem szeretem.

Szerintem is már 40 éve el kellett volna készíteni a gyógyszert az influenzára. Akkor az egy kis változtatással jó lenne más koronásra is.

De most már készül az is.

Jelenleg pedig a Covidra azok a szerek a legjobbak, amelyeket arra készítettek.

Valami hatása lehet rá más gyógyszernek is - DE a mellékhatásokkal együtt!

És le kell tesztelni, utána lehet csak használni.

2021. szept. 26. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
100%
#16: akkor te a post-covidban sem hiszel gondolom, hiszen addigra a vírus már rég kiürült.
2021. szept. 26. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
6%

Az más dolog.

A VÍRUS - és NEM az oltás - olyan súlyos sérüléseket okoz, amelyek nagyon lassan gyógyulnak.

De attól még a vírus nincs ott. Igaz, az beletelhet egy hónapba is, mire a vírust leküzdöd, de utána vírus már nincs.

Viszont, amit szétvert benned, az lehet, hogy csak egy év múlva gyógyul be.

Vagy soha.

2021. szept. 26. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!