Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Szerintetek felébrednek az...

Szerintetek felébrednek az emberek mire beharangozzák a 8. hullámot is? Hány hullámot tervezhettek, hiszen Merkely professzor azt mondta nem lesz 4 és 2 oltás elég. Most meg már 4. oltásról is olvastam és épül a vakcinagyár.

Figyelt kérdés
Csak nekem bűzlik ez az egész covid-19 história? Engem lehet utálni, szeretni, nem vagyok oltva, nem is leszek semmilyen vakcinával beoltva erre mérget vettem. Kezd rohadtul elegem lenni ebből az agymosásból, hogy hazudoznak és beszélnek összevissza és után azt szarozzák le, aki nem vesz részt ebben a kísérletben és pandémiában. Mert engem abszolút nem érdekel, járok mint eddig ismerősökhöz, nem használok kézfertőtlenítőket, leállok bolt után is enni ha kedvem van koszos kézzel és nem zavar ha olyannal vagyok egy légtérben aki köhög, vagy éppen covidosnak van titulálva, mint nem régiben bátyám.
2021. szept. 29. 15:48
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
19%
De mégis mi olyan lenne az oltásban? A politikusok nem értenek sem a biológiához, sem a genetikához ilyen szinten. Karikó pedig egy szimpatikus nőnek néz ki. A laborban dolgozok, mind friss egyetemisták az Oxfordról/Harvardról, megnéztem egy videót. Ráadásul átmegy egy kontrollon mielőtt beérkezne az országba, a Japánok a Modernában találtak is vmi szennyeződést, ezért visszavonták. Szóval itt nem az oltás a baj, hanem a vírus. Méghozzá k*rva nagy baj, mert nem fogják elmondani, ha tényleg valamit okoz hosszútávon. Máskülönben nincs értelme a gyerekeket oltani.
2021. szept. 30. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
26%

Lehet évekig dolgozott egy ilyen víruson egy bűnszervezet. Ázsiában nagyon elfajult a géntechnológiával való visszaélés, hivatalosan úgy is hívják őket hogy "Biohacker-ek". Pl. ott volt illegálisan génmanipulálva az első HIV vírusos kisbaba, nézzetek utána:

[link]


Szóval logikusan mégis mennyi kellett ahhoz, mire összehoztak ott egy látszólag ártalmatlan vírust? Gondolom a biohekkerek sem így tervezték (feltéve, ha tényleg labortermék), hogy leáll a gazdaság, stb. Manapság ilyen technológiával, főleg ami Japánban és Kínában van, megszerkeszthetnek bármilyen vírust úgy, hogy elsőre ne okozzon súlyos tüneteket, de belül mégis HIV-féle örökítőanyagot tartalmazzon, aminek a teljes szekvenciáját nem tudják dekódolni. Úgyhogy én csak annyit fűznék hozzá, hogy valami nagyon gyanús, ha így erőltetik az oltást. Mintha menteni akarnák a menthetőt. Azt kétlem viszont, hogy Orbán és Közép-Európai társai tudnának erről konkrétan, rájuk is csak nyomást gyakorolnak, vagy annyit mondhattak el nekik, hogy nagyon veszélyes a vírus.

Persze hogy felmerül az emberben, hogy mi olyan veszélyes egy olyan víruson, ami a népesség 1%-át érinti, azok közül is leginkább azokat, akiknek valamilyen alapbetegségük van. Ezt másképp nem lehet megmagyarázni, mint azzal, hogy a vírus k*rva veszélyes.

2021. szept. 30. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

Kína eltitkol mindent, ezért sem kérek az oltásukból, mert még annak dokumentációit is titkolják. Az egész USA összefogva az EU-val keresik a tetteseket:


[link]


"Chinese government officials suppressed crucial public-health data at the start of the COVID-19 pandemic, and during the 2002–04 severe acute respiratory syndrome (SARS) epidemic."


Logikus, hogy nem akarnak maguknak botrányt, leépülni a kommunizmusuk, ezért inkább eltitkolnak mindent. Ha kiderül, hogy ki a tettes, és hogy valójában mit is okoz a laborban gyártott vírus, akkor olyan jelentőségű lesz ez az egész katasztrófa, mint anno Csernobil volt.


Még egyszer hangsúlyozom, ennyire kevés halálozás mellett képtelenség, hogy ekkora felhajtást csináljanak. Lehetetlen. Gondoljatok erre úgy, mint a sugárzásra. Ha nem olyan tömény a dózis, akkor azt sem érzi meg az ember, de pár év múlva mégis rákos lesz. Illesszétek ezt az analógiát a koronavírusra is, most még minden oké, nem is veszélyes, az emberek jogosan dühösek az értelmetlen korlátozások miatt, hiszen kevesen kerülnek kórházba, dühösek, hogy a gyerekeknek adják sürgetve. Most még minden fasza, de lehetséges, hogy pár év múlva viszont kihal a fél emberiség.

2021. szept. 30. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%

12-es, logikusnak hangzik, amit mondasz, lehetséges egy ilyen történet is akár. Ami miatt én mégis az oltásra gyanakszom, az az, hogy ha ez így történt volna, elég lett volna elmondani ezt. Persze bizonyítékokkal. Az emberek megölték volna egymást az oltásért, nem kellett volna kizsarolni belőlük a szabadságuk megnyírbálásával. Ha ez így lenne, ahogy mondod, akkor nyílván a vakcinagyártók, titkosszolgálatok tudnának erről, kiszivárgott volna. De van ráció abban amit írsz.

Ami nekem szemetszúrt az az mrns vakcina erőltetése. Semmi más nem jó, csak az. Abból is pfizer.

2021. szept. 30. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Szerintem pedig épphogy rossz lett volna elmondani. Gondolj bele, hogy egy kvázi “nátha” miatt milyen cirkuszt csináltak az emberek. Bolondok módjára lepték el a bevásárlóközpontokat és tonnaszámra vásárolták a WCpapírt tavaly márciusban. Mi lett volna, ha kiderül, hogy a vírus laborból származik és mindenki bele fog halni 2-3 éven belül? A gazdaság teljesen összeomlott volna, felmondtak volna az orvosok stb. Nem véletlenül ők kapták meg legelőször az oltásokat, az időseket is beelőzve.

Figyelj, az egész Ázsiát Sinopharmmal oltották, 6 hónap alatt a piacra dobtak egy máskülönben évekig tartó oltást, ami gyengített vírust tartalmaz. Ennek az a veszélye, hogy a vírus sajnos a szervezetbe kerül, és nem tudják annyira elölni vagy legyengíteni, hogy lenne meg a veszélye a fertőzésnek. Szerinted miért nincs még oltás HIV ellen? Főleg a hagyományos nem, mert nem tudják a vírust legyengíteni. Szóval, ha Ázsiába és Europában egyedül a magyarok kapták meg, akkor nagy sz*rban vannak, ha bajuk lesz tőle.

Most hoznám be azt, hogy Nyugaton inkább csináltak egy olyan oltást, ami nem tartalmazza a vírust, csak a tüskefehérjét, amit fel tud ismerni az immunrendszer anélkül, hogy baja lenne tőle. Mondják, hogy a tüskefehérje káros, de szerintem ez csak pletyka, mert az első kísérleti fázisban 2-3 hónapig csak azt nézték, hogy valóban káros-e, de kiderült, hogy nem. De különben is nagyon sürgetve kellett dolgozniuk. Amúgy az mRNS-t már próbálták 2015ben a veszettség elleni vírus ellen embereken. Nekem elhiheted, mert én végigkutattam minden lehető forrást ezzel kapcsolatban.

Hiába új a technológia, azért van ez a sürgetés, mert nem várhattak. És elvileg 90% hatékony is a Pfizer, azért tukmálják azt. A Janssen csak valami 60%.

Úgyhogy én inkább félek attól, hogy a vírussal van a nagy gáz, nem az oltással. Az oltás még jól is jöhet, ha 90% hatékony, és sajnos még ennek ellenére is elkapják egyesek a vírust, ezért kell a harmadik.

Jó nagy sz*rban vagyunk, mert én még nem vettem fel az oltást, és nem tudom, mit csináljak. Eddig elvetettem azt a gondolatot, hogy egy szuperveszélyes vírust engedtek ránk, csak titkolják, de most hogy a gyerekeket is sürgetve oltják, az már gyanús volt.

2021. szept. 30. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Imádkozzunk, hogy a vírus “csak” valami HIV-et okozna. Márpedig azért, mert ha megnézed a posztcovid tüneteit, mindentől függetlenül, akkor olyan, mintha az emberek zombik lennének: fáradtak, kihagy az eszük, többen elbamulnak, nem bírnak fizikai sem szellemi munkát végezni, létezik is az a kifejezés hogy “posztcovid köd”, az emberek arra panaszkodnak, hogy olyan mintha homályba borult volna a tudatuk. A zombiságot biológiailag nem úgy kell elképzelni mint a WalkingDead-et, hanem úgy hogy a szervezet a vírus irányítása alá kerül. Azok az egerek is “zombik” akiket megfertőz valamilyen parazita vagy az idegrendszert támadó vírus, és az legátol bizonyos receptorokat az agyban, ezért nehezebb az egerek mozgása, nem tudnak “gondolkodni” azaz megváltozik a magatartásuk, agresszívebbek lesznek stb. Könnyen elképzelhető, hogy a koronavírus is ilyen zombikat csinál hamarosan az emberekből. Ami még ijesztőbb, hogy a WHO és a CDC pár hónappal a pandémia kihirdetése előtt kiadta a hivatalos protokollt a zombi-apokalipszisra való felkészülésről:


[link]


Lehet nincs a kettőnek semmi köze egymáshoz, de ki tudja? Én már bármit el tudnék képzelni. És még most sem biztos, hogy az oltás biztosan megvéd, mivel a vírus szuperfertőző és semmi tünetet nem tapasztal az átlagember, ezért könnyen lehet, hogy már minden második embert átsöpört.

2021. szept. 30. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

A wikipédia ezt írja a zombi apokalipszisről:


“Typically only a few individuals or small bands of survivors are left living. A specific parasite or infection is known to be the cause, framing events much like a PLAGUE. Some stories have every corpse rise, regardless of the cause of death, whereas others require exposure to the vector of INFECTION.

There is usually a 'safe-zone' where the non-infected can seek refuge and begin a new era, usually held by other survivors or the government.“


Magyarul: “Általában csak néhány egyén vagy túlélők kis csoportja marad meg az élők közül. Egy parazita vagy vírus okozhatja, ami egy pandémiára hasonlít. Egyes történetek a hullák feltámadásáról szólnak, mások pedig egy fertőzésről, ahol a hordozó (vektor) a vírus. Általában létezik “szabad-zóna” ahová a túlélők elmenekülhetnek, és új társadalmat/korszakot kezdhetnek a többi túlélővel.

2021. szept. 30. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
90%

Én nem vagyok optimista az oltásokkal kapcsolatban. Nem hiszem el, hogy jót akarnak nekünk, és nem bízom kicsit sem az oltások gyártóiban, sem a termékeikben. Érdemes elolvasni ezt a publikációt:

[link]

Ha a döntéshozóink jót akarnának nekünk, már rég engedélyezték volna az ivermectint világszerte. Ehelyett kvázi hatástalan, sokkal több mellékhatást okozó, de jóval drágább gyógyszereket vetnek be, azokat is csak akkor, amikor már kórházba kerül valaki.

A Pfizer vakcinában van egy titkos összetevő (kb. 20%-a az oltóanyagnak), most próbálják kideríteni, vajon mi lehet az.

[link]

2021. szept. 30. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
9%
Gondolkodj egy picit. Ha engedélyezik az Ivermectint, akkor nem fogják felvenni az oltást = több fertőzött. Ugyanis az ivermectin nem véd meg a fertőzéstől, csak bizonyos esetekben segíthet. Nekik az a fontos valamiért, hogy legyenek védettek az emberek. Olvasd el, amiket korábban írtam, lehet összeáll a kép.
2021. szept. 30. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
0%
18: Titkos összetevő xDD Persze, meg anyám phicsája is benne van 60%-ban :D
2021. szept. 30. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!