Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Szerintetek felébrednek az...

Szerintetek felébrednek az emberek mire beharangozzák a 8. hullámot is? Hány hullámot tervezhettek, hiszen Merkely professzor azt mondta nem lesz 4 és 2 oltás elég. Most meg már 4. oltásról is olvastam és épül a vakcinagyár.

Figyelt kérdés
Csak nekem bűzlik ez az egész covid-19 história? Engem lehet utálni, szeretni, nem vagyok oltva, nem is leszek semmilyen vakcinával beoltva erre mérget vettem. Kezd rohadtul elegem lenni ebből az agymosásból, hogy hazudoznak és beszélnek összevissza és után azt szarozzák le, aki nem vesz részt ebben a kísérletben és pandémiában. Mert engem abszolút nem érdekel, járok mint eddig ismerősökhöz, nem használok kézfertőtlenítőket, leállok bolt után is enni ha kedvem van koszos kézzel és nem zavar ha olyannal vagyok egy légtérben aki köhög, vagy éppen covidosnak van titulálva, mint nem régiben bátyám.
2021. szept. 29. 15:48
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

#19: Az ivermectin megelőzésként is hatásos, olvass utána. Az oltások sem feltétlenül védenek a megfertőződéstől, mint az az utóbbi időben kiderült, és el is ismerték. Most az a szöveg, hogy "nagy eséllyel megvéd a súlyos megbetegedéstől és a kórházba kerüléstől". Ezt az ivermectin is tudja, annyi különbséggel, hogy ezen kívül a betegség minden fázisában hatékony, fontos részét képezi néhány gyakorlatban bevált kezelési protokollnak (más gyógyszerekkel és vitaminokkal kombinálva).

Az oltások hatékonysága az egyes beoltottak immunrendszerétől függ (nem csak ennél, más oltások esetén is). Tehát végső soron ha be vagy oltva, ha nem, az immunrendszered fog megvédeni a vírus által kiváltott súlyos betegségtől, jobb esetben még a megfertőződéstől is (ezt úgy kell elképzelni, hogy bejut ugyan pár vírus a szervezetedbe, de esélyük sincs elszaporodni, ezért észre sem veszed).

2021. szept. 30. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!