Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Van itt olyan, akinek meghalt...

Van itt olyan, akinek meghalt valakije a vakcina beadása után? Melyik vakcinát kapta az illető ha történt ilyen?

Figyelt kérdés
Nekem nyáron az anyósom megkapta a 2. AstraZeneca vakcinát és estére már rosszul érezte magát, erős hasfájása, szédülése lett. Később már láza is felment, éjjel pedig azt hittük lábikragörcs tört rá, nagyon fájlalta a vádliját. El is kékült neki mindkét lábfeje. Rögtön hívtuk a mentőt, de már elvesztette eszméletét is mire kiértek a szíve is leállt. Utólag tudtuk meg a patológia alapján, hogy kétoldali tüdőembólia végzett vele. Az oltásról pedig azóta olvastam, hogy képes vérrögöket okozni. Ha ezt tudják az orvosok, akkor miért oltják be az embereket vele? Ez így tudatos dolog, olyan, mintha szándékosan megölnének valakit. Vagy rosszul gondolom? Oké, hogy valaki beleegyezik, de ha nem szólnak előtte, hogy meg is halhat miatta, akkor az már nagyon sánta. Párom az anyja halálát nem dolgozta fel, nem sokon múlt, hogy az öngyilkosságból vissza tudtam téríteni, mert nagyon anyás volt :( Igaz, mi nem oltattuk be magunkat, de az anyja, mármint anyósom már 60 feletti volt és félt is a vírustól, így őt az orvosa beoltotta.

2021. szept. 30. 13:17
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
11-es: konkrét arra gondoltam, hogy a vakcinával összefüggésben történt-e. Mivel az oltás után is halandók maradunk, így nyilván történnek ilyenek.
2021. szept. 30. 20:44
 12/17 anonim ***** válasza:
0%
Látom, ez a kamuzók gyülekezőhelye, beleértve a kérdezőt is...
2021. okt. 1. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
2021. okt. 2. 00:12
 14/17 anonim ***** válasza:
50%

Négy ismerősöm halt bele oltásba, ráadásul mindegyiket mással oltották. Tüdőembólia, Szívmegállás, Trombózis.

Ráadásul az egyik egy 20 éves lány volt. Rettentően tragikus.

2021. okt. 2. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
53%
Az utolsó voltam. Most láttam a kérdező posztját. Az én ismerősöm lánya nem azonos a cikkben lévővel. Ő egy magyar lány volt, semmi köze a szlovén esethez. Csak mindegyik 20 éves.
2021. okt. 2. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
15-ös: és még mindig vannak szkeptikusak, akik szerintem azt hiszik, hogy a vakcinától örök életet kaptak... gyógyszertől is meg lehet halni, nem még egy ilyen kísérleti vakcinától, nem is értem, hogy aki ezeket kamunak, vagy kitalációnak veszi, egyáltalán tud-e gondolkodni önmagától. A szervezetben ezek a vakcinák olyan folyamatokat indítanak el, hogy sosem lehet tudni mi lesz a következménye. Sajnos rossz esetben bizony halállal végződik, és ha egy fiatalról van szó, ez tragédia! Ráadásul 1 eset miatt azt mondani, hogy ez a kockázat nem múlja felül azt, mintha nem adnák be... oké, de valakinek a gyereke, szülei voltak azok, akik belehaltak az oltásba! Őket csak ennyibe veszik, hogy emiatt nem kell leállni, sőt el ne vegye az emberek kedvét.. na ezektől hányingerem van! Én a környezetemben, akit tudok próbáltam menteni, hogy be ne adassa. Mondjuk anyósomat sokan ismerték, így az ő halála mivel valóban a vakcina okozta neki, jócskán kiverte a biztosítékot sokak fejében.
2021. okt. 2. 19:17
 17/17 anonim ***** válasza:

Részvétem, kérdező. Szerintem jól látod a dolgokat. Nekem is meghalt egy rokonom 10 nappal az első (kínai) oltás után. Mivel nem végeztek boncolást, sosem fogjuk megtudni, hogy az oltásnak volt-e köze a halálához.

Olvasd el ezt: [link]

2021. okt. 2. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!