Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Igaza van Merkely Bélának,...

Igaza van Merkely Bélának, hogy az összes oltatlan elkapja a koronavírust?

Figyelt kérdés

2021. okt. 8. 08:15
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:

#9: Nem azt mondta.


[link]


[link]

2021. okt. 8. 08:58
 12/28 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy van igaza. Eddig 3 hullámot éltem túl teljesen egészségesen, oltás nélkül. Mivel folytatom eddigi egészséges mozgásban gazdag életmódomat, lelki egészségemmel is foglalkozom, így jöhet akárhány hullám, kár, hogy nem a strandon vagyunk, én megmaradok fittnek és egészségesnek, oltás nélkül. :)
2021. okt. 8. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
100%

#6: ...és mi van azokkal, okoska, akik már átestek rajta, bár akkor még influenzának nevezték... ...és észre sem vették a tüneteit sem.


Meg különben is honnan tudod, hogy nem esnél át enyhébb tünetekkel oltás nélkül is? :-) Kb. ezért kell mindenkit beoltatni, hogy senki se tudja, hogy most az oltás miatt volt-e könyebb, duma-duma-duma, meg politika-politika-politika, nameg pénz-pénz-pénz.


Választottam: elviselem a következményeit, csak ezt az iszonyat sok idióta-hülye emert nehéz elviselni, nameg a folyamatos agymosás-szintű demagóg vakcinainfót! :-)


Mintha az embernek más dolga sem lenne, túl kevés a hulla! :-)

2021. okt. 8. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 krwkco ***** válasza:
3%

#12

"Eddig 3 hullámot éltem túl teljesen egészségesen"

Mekkora marhák ezek a gyógyszer-engedélyezési hatóságok: Több tízeres oltott-oltatlan összehasonlításokat írnak elő. Ahelyett, hogy Téged megkérdeznének, hogy megbetegedtél-e. És ha azt válaszolod nem, akkor felesleges az oltás és nem kap engedélyt. Ennyi lenne!

2021. okt. 8. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
97%
Sokszor látom itt hogy emberek azt írják aki oltott, azoknál sokkal enyhébb lehet a covid. Van benne pici igazság, de az állítás alapjaiban véve hamis. A vérben mennyi antitest van a különböző antitestekből, ez határozza meg a védettséget és nem az oltások. Lehet hogy az oltottban 2-es alatt, de egy oltatlanban aki frissen átesett 9-es értéken van az antitest szám. T sejt index is számít ill. a képletben benne van az ADE paradox reakció is. Szóval, az hogy valaki oltott és ezért védettebb az oltatlannál, egy hatalmas tévhit! Ez most kizárólag a covid oltásokra vonatkozik és a delta mutációra.
2021. okt. 8. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
76%

"Sajnos az egyik szerotípus okozta betegség átvészelése nem ad védelmet a többi szerotípus ellen, de az igazán meglepő nem ez, hanem az, hogy a helyzet pont fordított: ha az ember kiáll egy adott szerotípus okozta fertőzést, akkor egy másik szerotípus elkapása súlyosabb lefolyáshoz fog vezetni! Ez a paradox reakció, amikor a korábbi fertőzésre adott válaszból megmaradt antitestek a későbbi fertőzést kimondottan „segítik”, az ADE.

A koronavírus elleni vakcina úgy kerül bele a történetbe, hogy a koronavírusok sajnos pont olyan kórokozók, amelyeknél megfigyeltek ADE-t. A helyzet valójában ennél is rosszabb, mert nemcsak a természetes fertőzésnél tapasztaltak ilyet, hanem a korábbi SARS elleni kísérleti vakcináknál"


[link]

2021. okt. 8. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 krwkco ***** válasza:
0%

#16

Ez egy nagyon korai cikk. Nincs mellette dátum, de még csak a vakcinák kifejlesztéséről írnak. A cikk szerint a paradox reakció egy elméleti lehetőség ami néha létrejön, néha nem.

A gyakorlatban viszont a statisztikákból már kiderült, hogy az oltások nemhogy legyengítenek az új vírusvariációk esetében, hanem jelentős védelmet adnak a súlyos és halálos kimenetel ellen.

Már persze, ha a statisztikákat megfelelően értelmezik: súlyos megbetegedés/100 ezer oltott-oltatlan alanyt összehasonlítva, korcsoportokként elkülönítve.

2021. okt. 8. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
95%

Egy Yale tanulmány: "Conclusions This study demonstrated that natural immunity confers longer lasting and stronger protection against infection, symptomatic disease and hospitalization caused by the Delta variant of SARS-CoV-2, compared to the BNT162b2 two-dose vaccine-induced immunity. Individuals who were both previously infected with SARS-CoV-2 and given a single dose of the vaccine gained additional protection against the Delta variant."

[link]

2021. okt. 8. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
89%
Felőlem riogathat, én oltatlanként estem át a brit variánson márciusban, de csak a teszt volt pozitív, súlyos tünetem egyáltalán nem volt, bíztam az immunrendszeremben és meditáltam is sokat, hogy aktívan működjön. 4-5 nap alatt kidobta ezt a dögöt magából, izzadtam, verejtékeztem is sokat, főleg éjjelente, éreztem, hogy a szervezetem meg akar szabadulni tőle, és meg is szabadult. Azóta már nézettem IgG-t és T sejtes immunitást, IgG már kevés volt, de T sejtre pozitív voltam, azaz memóriasejtes immunitásom van ellene, de ez már meglehetett mielőtt elkaptam is, hiszen nem új a vírus, a koronavírus egy hatalmas család, az RS vírus is óriássejtes koronavírus, légzőszervi szindrómát okoz, amit már gyerekként elkapunk. Keresztreaktivitás van, ezt nem hangoztatják :) De aki okos, utána néz és lenyugodhat és élheti az életét ettől a gyilkos vakcináktól mentesen, amitől nekem 2 ismerősöm meghalt, egyiknek tüdőembóliája lett oltás után, a másiknak pedig ráolthattak a tünetmentes covidra és több szervi elégtelenséget kapott, 1 héten belül belehalt. Öngyilkosságba ne küldjétek magatokat emberek, gondolkozni és gondolkozni! A covid-19 politika és a vakcinák a pénzért mennek, nem az életetek megmentéséért!
2021. okt. 8. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 krwkco ***** válasza:
45%

#18

"Következtetések Ez a vizsgálat azt mutatta, hogy a természetes immunitás hosszabb ideig tartó és erősebb védelmet biztosít a SARS-CoV-2 Delta-változata által okozott fertőzés, tüneti megbetegedés és kórházi kezelés ellen, mint a BNT162b2 két dózisú vakcina által kiváltott immunitás. Azok az egyének, akik korábban SARS-CoV-2 vírussal fertőződtek és egyszeri adag oltóanyagot kaptak, további védelmet szereztek a Delta-változattal szemben."

Ez igaz. De ebből nem következik semmi. Mert ahhoz, hogy ebből gyakorlati haszon legyen, oltás nélkül vagy oltás előtt meg kell betegedni, ami nem mindenkinek volt "kellemes".

A védettségi igazolványokra ez lehetne hatással, de ott nem az ésszerűség, hanem a politika szándéka a domináns.

2021. okt. 8. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!