Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Igaza van Merkely Bélának,...

Igaza van Merkely Bélának, hogy az összes oltatlan elkapja a koronavírust?

Figyelt kérdés

2021. okt. 8. 08:15
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
87%

Fizetett, propagandista, narancsos orvos és az igazság...meredek.


Egy régi, kedves óvónéni ismerősöm tegnap halt meg covidban, 2 oltást kapott de még a nyár elején. 2 hétig lélegeztetőn volt, hiába volt oltása...


Képtelenek ezt a témát elengedni, mert jobb, hogy ott vagyunk mi oltatlanok, mint bűnbakok, így ránk lehet húzni mindent IS. ~2 hét és megint korlátozgatnak majd, elsőnek valszeg csak az oltatlanokat...és persze jön a szöveg, hogy miattunk van 4-5-6-1000000 hullám. xD


Én egyszer sem kaptam el (szerencsére vagy sem), pedig párom EÜ-ben dolgozik és a "járvány" eleje óta találkozott jó pár covidossal. (voltam 2x ellenanyag-szint vizsgálaton, ott állapították meg).

2021. okt. 8. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
96%
17. Ennek nézz utána jobban tudományos publikációkban. Sajnos, a "jelentős védelmet adnak" állításod nem igaz. Már persze, ha a független elismert nemzetközi szakemberek nem tévednek. A statisztikák végeredménye pedig a számítási módszerektől ill. a bevitt adatok pontosságától függ. Cherry picking.
2021. okt. 8. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen logikatlan, tudomanytalan sot egymasnak ellentmondo a jarvannyal es az oltasokkal kapcsolatos kommunikacio. Merkelyek nagyon sok penzt kaphatnak azert, hogy szakmailag igy elassak magukat minden gondolkodo magyar ember szemeben.
2021. okt. 8. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
3%

"Azóta már nézettem IgG-t és T sejtes immunitást, IgG már kevés volt, de T sejtre pozitív voltam, azaz memóriasejtes immunitásom van ellene, de ez már meglehetett mielőtt elkaptam is, hiszen nem új a vírus, a koronavírus egy hatalmas család, az RS vírus is óriássejtes koronavírus, légzőszervi szindrómát okoz, amit már gyerekként elkapunk. Keresztreaktivitás van, ezt nem hangoztatják :)"


Mert nem ér szinte semmit, ha egy egyszerű "nátha" koronavírussal voltál korábban fertőzőtt. Az influenza ellen is kicsi a keresztimmunitás, ezért van évről-évre frissített vakcina ellene.

2021. okt. 8. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
100%
24. Márciusban brit mutánssal voltam nekem ezt mondták a tesztelő okosok :) 10 napot húztam le bezárva valóban egy náthaszerű valami miatt...
2021. okt. 8. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 krwkco ***** válasza:
0%

#22

Tessék: covid delta protection sciencegoogle

Az első találat

[link]

benne hivatkozás:

[link]

további referenciákkal.

2021. okt. 8. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
96%
20. Csak annyi következik belőle hogy jobban véd a természetes immunitás a deltától ha nem oltattad be magad de átestél rajta, mint azok akik felvettek 2 adag oltást. Ennek pont fordítva kellene lenni ha jól belegondolsz. És ennek fényében nézd a védettségi igazolvánnyal való korlátozásokat és hogy mennyire sz@patják az embereket világszinten. Az emberek legnagyobb részén problémamentesen átmegy a fertőzés maradandó károsodás nélkül. És ha az összesített statisztikákat nézed (elmúlt 1 év), jóval több az oltott mint az oltatlan akinek problémát okozott a covid. Lehet ezt szépíteni így meg úgy, de ez az igazság.
2021. okt. 8. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 krwkco ***** válasza:
15%

#27

"És ha az összesített statisztikákat nézed (elmúlt 1 év), jóval több az oltott mint az oltatlan akinek problémát okozott a covid."

Belinkelnéd azt a statisztikát, amit Te olvastál erről? És ne írd azt, hogy keressek rá, mert az mellébeszélés, kibújás lenne.

2021. okt. 8. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!