Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Oltatlanok! Hogyan viselitek...

Oltatlanok! Hogyan viselitek és miként reagáltok a "megfogsz halni " mondathoz hasonlóan beszólnak? Ti is tapasztaltok ilyet?

Figyelt kérdés

Hogyan reagáltok az ilyenre és mii a véleményetek ezekről a mondatokról? Nektek nem esik rosszul?


-Belefogsz halni, ha nem oltatod be magad

- a magad fajták miatt zár be mAjd megint minden

- veszélyezteted mások életét

-a magad -fajták miatt tört ki a járvány

-miiattad lesz 4. hullám

-te is oltás ellenes vagy? (Aki nem kéri ezt az oltást az attól még nem oltás ellenes)


Csak az oltatlanokat kérdezem!



2021. aug. 30. 21:23
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
63%
én még a haláltól sem félek de az oltástól igen mert attól meghalok
2021. aug. 30. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
65%
Először is! Ki mondott ilyeneket? Mindenkinek a saját döntése.
2021. aug. 30. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 Lazy Lover ***** válasza:
90%
Igazad van tényleg meg fogok halni mint ahogy te is egyszer mindenki meghal 😆
2021. aug. 30. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
85%

Mindegyikre van rövid válaszom :D


-Belefogsz halni, ha nem oltatod be magad

-nem.


- a magad fajták miatt zár be mAjd megint minden

-nem.


- veszélyezteted mások életét

-nem


-a magad -fajták miatt tört ki a járvány

-nem


-miiattad lesz 4. hullám

-nem


-te is oltás ellenes vagy?

-nem.

2021. aug. 30. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
85%
Én már csak kiröhögöm őket.
2021. aug. 30. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
76%
Most már bírjátok ki amíg elkezdődik itt is az újabb hullám. Amikor elkezdődik többé már ebben a középkori országban sem tagadhatják, hogy az oltás hatástalan volt.
2021. aug. 30. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
90%
#6: Agymosottak mindig maradnak, sajnos. Van, aki a saját szemének/tapasztalásának sem képes hinni. Egyszerűen gondolkodni sem hajlandók. Találkoztam olyannal, aki konkrétan meg is mondta, hogy ő ezeken nem gondolkodik, mert ott vannak a fejesek, akik tudják, hogy mit kell csinálni és majd ők megmondják. Most erre mit lehet mondani?
2021. aug. 30. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
91%

Normális ismerőseim vannak, szóval élőben még soha senki nem szólt be. Amúgy, az van, hogy ő is meghal, fura, ha erről nem tud😂 Egyébként meg én nyugodt vagyok, mert legalább nem kaptam tőle agysorvadást, mint ők. Azért itt az oldalon nagyon gyakran jelentkezik náluk ez a mellékhatás.

Egyébként, ha miattam zár be minden, akkor kérje számon azokon, akik azt hazudták neki, hogy az oltottaknak nem lesznek korlátozások 😉 Ha a magamfajták miatt tört ki a járvány, akkor emlékeztetném, hogy akkor még ő is oltatlan volt.Tehát nem volt olyan, hogy "magamfajta". Amúgy meg nem szoktam már rájuk ennyi választ pazarolni, mert annyira sötétek, hogy úgy se értik, kiderült már itt pár kérdésnél.

2021. aug. 30. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok beoltva, soha senki nem szólt be miatta, pedig tudja a legtöbb ember, akikkel találkozni szoktunk.
2021. aug. 30. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
96%

Egy szempontból jó, hogy ez az egész megtörtént. A sok senkiházi, gyáva, birka, paranoidnak a rejtett személyiségük felszínre tört.


Onnantól, hogy rohantak kifosztani a boltokat kézfertőtlenítőért, élesztőért, wc papírért, szajkózták az újabb és újabb propagandákat, pfizer vakcináért ölték egymást a kígyózó sorokban, egészen odáig amíg követelték az oltatlanok jogfosztását és oltatják magukat újra és újra, és most tenyerüket dörzsölve várják az oltatlanok halálát.

Merthogy ezek mind ugyanazok a személyek, kétség ne legyen efelől.

Mindezt azért mert a kormány, a mainstream média, és a celeb senkik által feljogosítva érezték magukat.


Most már bármi is lesz az egésznek a vége, ezt sosem mossátok le magatokról!

2021. aug. 30. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!