Pfizer 3.oltás?

Figyelt kérdés
Lehet? Júniusba kaptam a másodikat, a harmadikért külön kell regisztrálnom vagy értesítést küldenek róla?
2021. okt. 15. 13:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
69%
Miért küldenének értesítést?
2021. okt. 15. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
36%
Engem is érdekel. Szintén júniusban kaptam a 2-at(mindkétszer Pfizert)
2021. okt. 15. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell regisztrálni. Nem küldenek értesítést. Időpontot kell kérni itt: [link]
2021. okt. 15. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
A te döntésed, igényled-e a 3. oltást, vagy nem. Így nem is értesítenek.
2021. okt. 15. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Én is júniusban kaptam, szerintem még korai. Neked kell regisztrálnod egyébként és kérni.
2021. okt. 15. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Amig nem telt el legalább fél év a második oltás óta addig nem érdemes harmadikat.
2021. okt. 15. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
6%
Nem kaphatod ua.t az oltást 3.jára.
2021. okt. 15. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%

Van egy nyolcvanegynéhány éves bécsi, tehát osztrák,világéletében Ausztriában tanult és dolgozott, de magyarul kiválóan beszélő, eredetileg erdélyi magyar,de még 1956-ban kidisszidált, és azóta is ottragadt nőismerősöm.


Ő valamikor az elsők között kapta meg a Pfizerét Bécsben (nyilván ott élte a dolgozó, aktív éveit, ott fizette a TB-t, onnan kapja a nyugdíjat), az osztrák rendszerben, jóval, hónapokkal énelőttem, de még neki is azt mondták az osztrákok, hogy majd valamikor jövőre, 2022. január közepén kell majd oltakoznia. (Ő nyilván tudja a saját dátumát, nekem viszont ez teljességgel érdektelen.)

Tehát 2022-ben, azaz jövőre.


Vagyis ebből az következik, hogy Magyarországon ebben pengeéles megkülönböztetést kellene tenni:


KÖTELEZŐVÉ és INGYENESSÉ kellene tenni az ellenanyagszint-mérést (boxutcákban meg lehetne csinálni, igaz ez pénzkérdés... de ebből is el lehetne csalni jónéhány milliárdot)


Akinek kevés, annak 2 lehetőséget kellene felajánlani: kötelező Pfizer/Moderna beadását INGYEN VAGY teljes kontakttilalmat előírni ÉS - mondjuk Ausztriában biztos így csinálnák - anyagi ellenszolgáltatás fejében, ellenében - kivinni neki és letenni az ajtaja elé az ebédet, a bevásárolandókat, stb. (Az árát meg otthon, netbankból, Paypalról stb. utalja el mindenki.)


Akinek meg van ellenanyaga, azoknak meg hagyni, engedni kellene, hogy hadd élhessék a saját maguk kis életét, legyen az bármi is.


Így a gazdaság is pörögne (nyitva lehetne minden a mozitól a színházon át a cukrászdákig,bárokig, vendéglőkig, éttermekig, kocsmákig, sőt, akár a discok is), minden szolgáltató kérhetné az Orbán-kártyát, mint a beengedés feltételét.

2021. okt. 15. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ahan tehát a gyerekek nem mehetnének suliba, akik nem oltották be magukat kb 2m dolgozó felnőtt nem mehetne dolgozni, hol pörögne a gazdaság?
2021. okt. 15. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
82%
7 eleinte én is azt hallottam de van pár ismerősöm aki szintèn pfizert kapott harmadikra. Most nem tudom akkor hogy is van ez. Én majd csinálok tesztet hogy mennyi van a szervezetemben és utàna annak függvényében döntök a 3. ról. Amúgy én is júniusban kaptam kicsit korainak érzem.
2021. okt. 15. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!