Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Miért bélyegeznek meg oltásell...

Miért bélyegeznek meg oltásellenesnek, ha nem oltatom be magam ezekkel a kísérleti vakcinákkal?

Figyelt kérdés
Egyelőre emberkísérletként fut a dolog, ez nyilvános, senki, sehol nem tagadja, tévében is kimondták már. Viszont ha én nem akarok részt venni ebbe, azzal miért lennék oltásellenes? Minden kötelező oltást megkaptam, a gyerekem is megkapta amiket kellett, de ezt nem adatnám be neki semmiképp. Ráadásul ez az erős politikai nyomás még azt is elbizonytalanítja már, aki eddig amellett volt, hogy beadatja. Hiszen bűzlik az egész, hogy ekkora kampány minek neki? Lehet enélkül a cirkusz és erőltetés nélkül sokkal többen adatnák be és nem lenne oltott és oltatlanok között háború sem. Én persze senkit sem ítélek el, nekem az oltott sem ellenség, ő így döntött és fogadja el, hogy én meg így döntöttem. Ő lehet 3-4 betegséggel él, neki kellett, míg én egészséges vagyok, így nekem nem kell, nem érzem szükségét vagy éppen átestem a víruson és nem érintett semmilyen téren. Ezeket el kéne fogadnia az oltott embereknek is, nem pedig oltásellenesként megbélyegezni, mert ez már elég meredek.
2021. okt. 18. 00:08
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
63%
Hidd el, sokan vagyunk ebben a cipőben, de szerintem idővel a mi javunkra fog minden fordulni.
2021. okt. 18. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
68%
Én sem értem. Nem vagyok beoltva, nem járok bulizni sem étterembe (én Németországban élek itt még rosszabb a helyzet) És nem is akarom beoltatni magam viszont itt már pár helyen azt olvastam, hogy lehet, hogy oltás nélkül lassan a boltba se lehet bemenni. Szóval így is úgy is kénytelenek leszünk beoltatni magunkat, mert odáig fog süllyedni a helyzet lassan, hogy boltba sem mehetek az nélkül... Itt viszont elfogadóbbak az emberek és nem is érdekli őket, hogy be vagy e oltva vagy nem és nem szólnak le csak azért, mert nem vagy beoltva.
2021. okt. 18. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
72%
Csak annyit, hogy amit a tv-ben kimondtak, az nyilván igaz. Pro és kontra. Aha.
2021. okt. 18. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
mRNS-el még nem oltogattak eddig senkit, szóval most ez új így kísérletnek nevezhető, mert később derül ki és 2023-ig nem csak a tévé mondja, hanem le van írva a gyártók felől is.
2021. okt. 18. 00:20
 5/21 anonim ***** válasza:
59%
Aha. Még jó, hogy nem csak mRNS vakcina van.
2021. okt. 18. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
A kínai helyett is már ilyen lesz, szóval mRNS, mRNA vakcinák lesznek kizárólag.
2021. okt. 18. 00:27
 7/21 anonim ***** válasza:
56%
És a kísérleti vírustól nem félsz? Ami az oltásban az a vírusban is bent, csak az arra jött létre hogy ártson neked, ellenben a vakcinával.
2021. okt. 18. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 Ypszilon1980 ***** válasza:
39%
Az a kérdés, hogy melyiknek van nagyobb kockázata,az oltásnak vagy a covid fertőzésnek. Elárulom neked, hogy sok olyan gyógyszer van, ami ez alapján ugyanolyan kísérleti, mint a covid elleni oltás, nem beszélve a sok vitamin meg egyéb étrendkiegészítőről, amiknek nincs kutatási alapjuk, de rengetegen szedik feleslegesen. Az mRNS vakcina eddig is létezett, csak eddig nem került ennyire felszínre, senki sem foglalkozott vele, a koronavírus meg szintén létezik évek óta.
2021. okt. 18. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
5%
Én be vagyok oltva, már a 3. oltást is megkaptam, és én egyáltalán nem a politikai nyomás vagy a védettségi igazolvány miatt oltattam be magam. Vannak szeretteim, akiket szeretnék biztonságban tudni, mert ők is be vannak oltva és én is, ha már egy pár százalékkal is kisebb az esélye annak hogy megfertőződjenek akkor már nekem megérte. Nem szeretném még elveszíteni a nagyszüleimet vagy a szüleimet.
2021. okt. 18. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
73%
Remélem nem cserélik be a hagyományos oltásokat ezekre mert akkortól én is oltásellenes leszek. Bár a mainstream természetesen elhallgatja de soha mióta oltunk nem jelenetettek összesen annyi mellékhatást és halálozást mint a mostani mRns oltások után. Ez nagyon durva és teljesen elképesztő, hogy nem állítják le az egészet. Ezt kutató orvosok mondják, volt pl. olyan, hogy 8 beagle kutya! halála miatt leállították az mRns oltásokkal történő kísérletet most meg emberek milliói nem érdekelnek senkit és nem értik mi folyik itt hirtelen.
2021. okt. 18. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!