Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Hogy lehet az, hogy büdös...

Hogy lehet az, hogy büdös csövesek, akik nem mosnak kezet, nem fürdenek, csikkeket szednek nem betegek?

Figyelt kérdés

Ma este jöttünk ismerősömmel hazafelé és a csöves keze meg körme alatt 2 éves piszok lehetett, oda hívott minket, hogy segítsünk már neki, 100 ft kéne még kenyérre.. úgy ette a felvágottat magában közben dzsuvás kézzel a kuka mellett és a csikkeket szedte össze. Már 6 éve ismerem látásból ezt a csövest és telet-nyarat túlél állandóan, ráadásul még ősz hajszála sincs, pedig elmondása szerint 54 éves. Én 35 évesen őszülök.

Beszélte ma nekünk, hogy tudjuk-e mennyire fél a betegségtől? Levette a cipőjét és végig nyalta a talpát... azt mondta ennyire és röhögött.


És itt jön a kérdés a sok szerencsétlen, aki vigyáz magára, higiénikus, maszkokat hord mégis beteg, most is gépeken van, oltást is megkapta. Pont kollegám nagymamája 3 oltás után van lélegeztetőgépen, mert 2 hete megkapta az oltást és 1 hete nagyon beteg lett, gyakorlatilag elvesztette minden erejét. Ő rá nagyon vigyáztak. Munkatársam az egyik elvileg koronavírusban halt meg kórházban. Ő csak FFP2-es maszkot hordott és kézfertőtlenítővel járt mindenhova mégis elkapta és meghalt.


Nem értem, hogy ilyen csöveseknek meg semmi betegségük és élnek mint Marci, mások meg félnek és világvégét látnak, ráadásul meg is betegednek az óvatosság ellenére.


2021. okt. 21. 21:47
 1/10 anonim ***** válasza:
71%

Mert ők immunnizalva vannak. Nézd meg a romákat. Ott se jellemző a betegeskedes. Vagy pld én is falun nőttem fel, nem fertőtlenítettek egy évig a cumisuvegemet, és nem voltunk üvegbúra alatt. És mi is erős immunrendszerrel eltunk eddig.


Jó, mostmár kezet mosunk állandóan és nem eszünk mosatlan gyümölcsöt, de alapjában véve túl van minden sterilizalva.

2021. okt. 21. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
46%

A hajléktalanok általában nem élnek hosszú életet, pláne nem egészséges életet. Gyakran van kezeletlen krónikus betegségük (pl. cukorbetegség, magas vérnyomás, COPD, stb.) és az életmódjuk sem egy sportos, rostokban gazdagon táplálkozó, alkoholt kerülő életmód.


Magát a covidot cipőtalpról nem kapod el, de egy jó hasmenést persze elkaphatsz. Társaságban lehet könnyen elkapni, főleg zárt térben.

2021. okt. 21. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
53%
Minél jobban parázol, annál hamarabb betegszel meg. Nálunk a családban van, aki már kabarába illő, amit művel. Szerintem mindenki röhög rajtuk, én is a fejemet fogom. Mi nyugodtan élünk, nem félünk. Átestem a covidon gond nélkül, pedig veszélyeztetett vagyok több alapbetegséggel. A férjem nem volt hajlandó távol tartani magát tőlem, és még így sem kapta el. Némelyek még akkor is sikeresen bebeszélnék maguknak a betegséget, ha nem lenne pandémia.
2021. okt. 21. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
86%

Egy szóban: Immunrendszer. Oké, nem vagyok csöves, de nem töltök órákat kézmosással. Gyerekkoromban megettük a csirkeszart, meg a ház faláról a kőport. Ha a kutya ellopja a kolbászt nyársalás közben, simán kiveszem a szájából, és megeszem.:) Nem súrolom órákig a kezemet, ha véletlenül olajos lesz szerelés közben, és sorolhatnám. De nem is voltam beteg évek óta.

Az van, hogy a mai ember mesterségesen le van gyengítve a sok vegyszerrel, tisztítószerrel, meg a sok műanyag kajával. A gyerekek sem a sárban ugrálnak, hanem a telefont nyomkodják.

2021. okt. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
71%

A vírust ne keverjük ide, mert az más tészta. A hajléktalan nem fogja elkapni mert mindig a szabadban van.

A különbség az élet minőségében van. Aki dohányos is elél 80 évet akár tüdőrák nélkül is, de az erei pl. jellemző a magas vérnyomás, alvási nehézség, a gyenge tüdő, ráncos bőr, rohadó fogak stb. Ezekkel együtt lehet élni, de sz*rabbul fogod miattuk érezni magad. Ezektől nem közvetlenül leszel beteg, csak nagyobb eséllyel üt be a kaki.

2021. okt. 21. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
91%
Minden az immunrendszer működésén múlik. A hajléktalané meg van acélosítva. Menjünk vissza a természethez. Azt mondják a tudósok, hogy a krokodil év milliók óta azért létezik, mert szuperúl alkalmazkodott a mindig változó környezethez. Szóval a kiszáradó mocsárban átvészeli a száraz évszakot. A sárban hemzsegnek a paraziták, a bacilusok, szóval minden. Ezt a vizet issza, megeszi a sáros állatot, amelyik inni ment. Micsoda immunrendszere lehet. Az ember elszakadt a természettől. A hajléktalan a természettel együttt él. Ezért jobb az immunrendszere. Az élet minősége szar. De most nem ez volt a kérdés. A Covid ellen a legjobb védekezés az immunrendszer felturbózása, normális kézmosás csak, semmi maszk, mert az önmagában is megbetegít. Az oltás is gyakorlatilag az immunrendert manipulálja, de sok a nem kívánt mellékhatás és a hosszútávú mellékhatás nem ismert. Minden a szervezet edzettségén, ellenállóképességén, védekezőképességén múlik. Ez olyan, mint egy ország katonasága. “Ne fürgyé le!”😱🤣🦠🎖
2021. okt. 22. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
38%

Az a baj, ha valaki ilyen kérdéseket feszeget, amire csak 1 és nyilvánvaló válasz van, az oltás és vírustagadó😂

Vicces látni azt, hogy az oltástálibok próbálják az ilyesmit ezerféle aspektusból magyarázni, kínosan kerülve azt, hogy ki kelljen mondani, hogy pl a hajléktalanokat az erős immunrendszerük védi meg például a kovidtól😂

2021. okt. 22. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
70%
7-es Hallod ha te is 5 méter átmérőjű szrszag felhővel járnál-kelnél, te sem kapnád el a covidot nyugodtan legyél.
2021. okt. 22. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

8-as, megsúgom, a többség csak simán nem kapja el😂, nem kell bűzfelhő. Mint ahogy én sem kaptam el, pedig hidd el, élek, dolgozok, jövök-megyek és még beoltva se vagyok😂

Tudom, tudom tünetmentes, fertőző, vírusgazda tömeggyilkos vagyok😄.

Amúgy halálos nyugalomban vagyok, legalábbis a kovid miatt. Jobban tartok a politikusoktól, meg a "szakemberektől".

2021. okt. 22. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
82%
Azok az élőlények melyek a természettel együtt élnek többek között némelyik ember is, ezerszer erősebb immunrendszerük van mint az agyon sterilízált burokban élő algopyrint neocitránt bekapkodó nagyvárosi társaiknak akiknek tropa az állóképességük immunjuk pont ezektől. Már fújja az orrát ha reggel 2 fok van delutan meg 20. Azok akik hozzászoktak a szelsoseges klímához, sokat tartózkodnak a levegőn állandó szimbiózisban élnek a közeggel, baktériumokkal vírusokkal legritkább esetben lesznek betegek. Ehhez nem kell hajléktalannak lenni csupán annyi hogy ha fúj ha esik, ha minuszok vannak szabadba kell lenni minel tobbet, futni, mozogni, napfényen lenni. Edzeni a szervezetet ahogy lehet, kulonosen ezekben az idokben. Nem mindent agyon sikálni mosni. Az alkoholos szerek az ellenségei a természetes védekezésnek/pl kezfertotlenito/ nem veletlenul száritja sebesre az ember bőrét. Boven elég a sima szappan meleg víz. Az ember nem erre lett tervezve hogy a széltől is elbújjon s folyamat fertotlenítsen. Hanem hogy érintkezesben legyen más mikroorganizmusokkal.
2021. okt. 23. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!