Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Miért nem oltatja be magát...

Miért nem oltatja be magát mindenki?

Figyelt kérdés

COVID 19. Az egyik legveszélyesebb vírus 100 éve. Már van ellene vakcina mégsem oltakozik mindenki.

Miért ilyen felelőtlenek az emberek?



2021. okt. 23. 18:58
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯
 91/172 anonim ***** válasza:
86%

"Az oltás működik"


Izraelben közel 100% átoltottság mellett is emelkedik a járványgörbe és a kórházban lévő fertőzöttek száma.



Akkor mit ér az oltás, ha utána (vagy éppen pont miatta) ugyanúgy kórházban kötsz ki?



Ellenpéldának pedig ott van a delta hazája, India.


Egymilliárd oltatlan mellett, a deltahullám kitörése után egy hónappal már csökkent a görbe!



Akkor hogy is van ez?



Régi oltásokat meg felesleges felhozni, mert azokat már ismerjük, évszázados jól bevált technológiát használnak, ismerjük a rövid- és hosszútávú hatásait is.



Az új technológiának pedig egyáltalán nem ismerjük az emberre gyakorolt hatásait (a rovidtávú hatásokat sem)



És egyre gyakrabban derülnek ki olyan esetek, ahol az oltás inkább rontott a helyzeten, mintsem javított volna!



Kötelező oltás?


Rendben, de csak akkor, ha:


-Oltás előtt minimum egy laborvizsgálat


-Orvos állapítja meg, hogy melyik oltást kapod, nem hasraütés alapján, hanem tényleges orvosi szakvélemény alapján


-Ismerni kell a rövid- és hosszútávú hatásait


-Vállalniuk KELL a felelősséget az esetleges negatív (mellék)hatásokért


-Nem szabad kísérleti fázisban lévő technológiát tömegesen használni



Ha ezek MINDEGYIKE megvalósul, önként fogom magam és megengedem, hogy kétszer megszúrjanak

2021. okt. 29. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/172 anonim ***** válasza:
34%

Szép összefoglaló, de megint az a helyzet hogy valaki abból indul ki, hogy ő maga kevés tudással rendelkezik valamiről, ezért inkább elutasítja.

Ha felhoznod izraelt akkor úgy korrekt, hogy a többi országot is felhoznod mert ez pont az, amit fentebb írtam.

A mazsolázgatás. A megerősítési torzítás.

Amikor valaki csak azokat a dolgokat veszi figyelembe, ami belefér a képzelgésébe, ami alátámasztja az álláspontját.

Ne ragadj ki egy országot és azzal példálózz mert a többi ország helyzete viszont nem támasztja alá amit írtál.


Hogy azt ne mondjam: az ilyen nézetű emberek a levegőbe lövöldöznek.

Ha száz lövésből egy célba talál akkor büszkén hirdetik, hogy lám, igazuk van.

Viszont a többi 99 lövedék sorsát ignorálják...

2021. okt. 29. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/172 anonim ***** válasza:
73%
Ki vagy te és minek jösz ide majomkodni?valaki leir valamit egyből. Fel információ. Konteos tanulatlan tudatlan. Csak te tudhatsz mindent,? csak te vagy okos?te vagy tájékozott?ülsz egy panel vagy tarsashazi lakásban kb 22 23 évesen és lehurrogod a többi embert. Fas.za. mond mar meg légyszíves a 6 lottó nyeroszamait ,hogy legyen pénzem lelepni az ilyen emberek lakta országból mint te.
2021. okt. 29. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/172 anonim ***** válasza:
11%

"nem ismerjük az emberre gyakorolt hatásait (a rovidtávú hatásokat sem)"

Hogyan definiálod a rövid távot?

2021. okt. 29. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/172 anonim ***** válasza:
0%

"lelepni az ilyen emberek lakta országból"

Nem kell hozzá sok pénz. Nyitva az ajtó.

2021. okt. 29. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/172 anonim ***** válasza:
35%

#93

"ülsz egy panel vagy tarsashazi lakásban kb 22 23 évesen és lehurrogod a többi embert."


Igen, az ostobák egy másik ismertetőjele a személyeskedés, amikor már nem tudnak mivel érvelni.

Elkezdik játszani a megmondóembert, hogy szerintük a vitapartnerük hány éves, mit csinál, hogy néz ki, mik a szokásai, stb...

Mintha ez döntené el azt, hogy igazuk van-e vagy sem. :D

Szánalmas vagy... :D

2021. okt. 29. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/172 anonim ***** válasza:
0%

"Csak egyetlen kérdés:

Az író látta a jövőt VAGY a világ jelenlegi urai olvasták a könyvet és azt mondták: "Milyen jó ötlet!" ???"


Vagy valóban járvány van...

2021. okt. 29. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/172 anonim ***** válasza:
73%
Na latod megint leostobazol. Most épp engem .és én személyeskedek.képzeld felettem mar elmúlt az idő mikor mindenkinél okosabbnak képzelhettem volna magam a magam 33 évével. Mindig próbáltam és próbálok a mai napig tanulni az idősebbektol vagy a világot jobban látott emberektől. Nem csak lehurrogom a többit aki véleményt nyilvanit valamiről. Be vagy oltva oké te döntésed. Én nem vagyok nem is leszek az biztos. Hamarosan be fogják látni az emberek,hogy ez csak a kezdet. És akkor semmire sem fogsz menni a döjfossegeddel.
2021. okt. 29. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/172 anonim ***** válasza:
0%

"Hamarosan be fogják látni az emberek,hogy ez csak a kezdet."

Ezt a varázsgömböd mondatja veled?

2021. okt. 29. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/172 anonim ***** válasza:
13%

#98

"Be vagy oltva oké te döntésed."

Ezt honnan vetted?

Vagy ez is még a megmondóemberesdi játékodhoz tartozik? :D


"Nem csak lehurrogom a többit aki véleményt nyilvanit valamiről."

Más a vélemény és más ha valaki nettó hazugságokat ír le.

Mondok egy példát.


Szerintem te egy pedofil, csaló, hazudozó ember vagy.

Ez az én véleményem és te tartsd tiszteletben!


Szerinted ez így OK?


Mert az oltásellenesek mindenféle kamu állításra, féinformációra, féligazségra alapozva alakítják ki a nézeteiket, amiben van bőven konteó is (pl. a népességcsökkentés a cél a mérgező oltásokkal).


Az ilyenekkel le sem lehet állni vitázni mert ez nem vélemény, hanem hit.

A véleményt lehet formálni tényekkel, logikus gondolkodással.

A hit meg érzelem, ami nem lehet racionális vita tárgya.

Aki tudományos tényekre egyszerűen ráolvassa, hogy hazugság, a világ összes járványügyi szakemberét egyszerűen lehülyézi mert felborítja a kialakult világképét, azzal nem nagyon lehet mit kezdeni, csak elküldeni a 'csába.

Konteósokkal nem lehet vitázni mert sötétek, mint az afrikai sivatag éjszaka újhold idején...

2021. okt. 29. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!