Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Miért nem oltatja be magát...

Miért nem oltatja be magát mindenki?

Figyelt kérdés

COVID 19. Az egyik legveszélyesebb vírus 100 éve. Már van ellene vakcina mégsem oltakozik mindenki.

Miért ilyen felelőtlenek az emberek?



2021. okt. 23. 18:58
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/172 anonim ***** válasza:
20%

"Kísérleti löttyből meg nem kérek, köszönöm!"

Ez a mondat mindent elmond...

2021. okt. 27. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/172 anonim ***** válasza:
80%

Több embert ismerek, akiknek az oltás után lett bajuk, mint olyanokat, akik elkapták a vírust.


A személyes tapasztalataim azt mutatják, hogy az oltás veszélyesebb, mint a vírus.


Ahány oltott ismerősöm van, kivétel nélkül mindegyikük panaszkodik hasonló problémákra.


Nagymamám az első oltása óta sokkal gyengébbnek érzi magát, a második után pedig képtelen önmagát ellátni ( három hónapja kapta meg a másodikat)


Egyik ismerősöm édesanyja makk egészséges volt, teljes kivizsgálás után megkapta az első oltását, másnap nem ébredt fel.


Sokan nem az első 1-2 órában lesznek rosszul, hanem órákkal később.

Ezt látom, ezt tapasztalom.


SENKI sem panaszkodik a koronára, de annál többen a vakcinákra


Nem véletlen, hogy 2-3 évvel ezelőtt még TILTOTTÁK az mRNS vakcinák embereken történő kísérletét (Nemhogy a tömeges használatot, de még a kísérletet IS!)



Egyébként meg hány olyan esetről olvasni, hogy itt vagy ott szennyeződés volt a vakcinákban?

Ha annyira biztonságos és odafigyelnek a gyártás során, akkor hogy lehetséges, hogy TÖMEGES mennyiségben találnak problémákat?


Vajon miért lettek kitiltva bizonyos vakcinák (és itt nemcsak a keletire gondolok) több országból is?


Soroljam még?

2021. okt. 27. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/172 anonim ***** válasza:
55%

Látod, ez a gond

Abból indulsz ki, amit te tapasztalsz.

Ez édeskevés.

Globálisan kell nézni a dolgot.

Több százezer emberre kivetítve kell statisztikát nézni, nem pár emberre.

Ezért is hibás a nézeted.


"SENKI sem panaszkodik a koronára, de annál többen a vakcinákra"

Nettó hazugság.

Gondolom abból az 1-2, általad ismert esetből általánosítasz


Tudod, az életben nem minden fekete vagy fehér...

2021. okt. 27. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/172 anonim ***** válasza:
86%

Akkor nézzük a statisztikát:


3% fertőzési ráta, ebből 2% halálozás


Másfél éve "tombol" a járvány.


Ezeknaz adatok semmik bármelyik korábbi (akár "kevésbé halálosnak" ítélt) világjárványhoz képest


Az oltás pedig mit ér?

Izraelben közel 100% oltottság mellett emelkedik a görbe?


Indiában 1 milliárd oltatlan mellett egy hónap alatt csökkent a görbe, pedig elvileg onnan ered a delta.


Egyébként kik is hozzák haza az új variánsokat?

Nem az oltatlanok, őket ki sem engedték külföldre.


Az oltottak. Hamis biztonságérzetet keltve bennük, szabadon járhatnak a világon.


De bizonyított tény, hogy ugyanúgy, sőt, bizonyos esetekben még komolyabban fertőznek, mint az oltatlanok.


Akkor minek az oltás?



Amikor meg azt mondják, hogy kell a harmadik, mert lecsökkent az "ellenanyag" vagyis az antigén a szervezetedben.


Nem azért csökkent le, mert nem elég az oltás, hanem azért, mert egészséges ember NEM termel annyi antigént.

A túlzott antigéntermelés KÁROS!


Túladagolják az oltást és felborítják az immunrendszert.



Mellesleg 2017-ben elkaptam az influenzát, és az összes tünet megegyezett a korona tüneteivel.


Azt mondják, a covid egyedisége, hogy nem érzed az ízeket.

Ezek szerint én már 2017-ben átestem rajta :)



Nem vagyok vírustagadó, de enyhén szólva is túl van dramatizálva a covid körüli helyzet.


Ami most zajlik, az az emberek megfélemlítése és az ezzel történő hatalomszilárdítás.


Ezt pedig még a lexikonban is úgy definiálják, mint TERROR

2021. okt. 27. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/172 anonim ***** válasza:
16%

Doszka



Az antigén az, amire reagál az immunrendszer. Nem mondom, hogy a kórokozók, mert nemcsak kórokozóra reagál az immunrendszer.

Középiskolás anyag, én is onnan tudom, de ha már ebben a témakörben érvelgetsz, nyilván legalább hobbiként olvasgatsz az emberi szervezetről és akkor rendszeresen találkoznál az antigén és az antitest közötti különbségről.


Mivel a világ nagy részén lezárások voltak, vannak, maszkot kell viselni, ezért lassul a járvány terjedése. Ezért semmit se mond az, hogy hányan kapták el. Mellesleg vannak országok, amelyekről semmit sem tudunk.


Lehet, hogy a görbe emelkedik, az a nem mindegy, hogy ezt követi-e a kórházba kerülők és a halottak száma!!!


Érdekes, kicsiként sok oltást kapunk és nem borul fel az immunrendszer. Sőt, ha valaki egzotikus vidékre utazik, sok oltást kap, nem borul fel az immunrendszere.


A többiről gondolkozz el légy szíves, hogy miért butaság, amit írtál. Nyugodtan használj józan paraszti logikát.

2021. okt. 27. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/172 anonim ***** válasza:
77%

"Kicsiként sok oltást kapunk"


Na igen, de azok nem 2-3 hónap alatt lettek kifejlesztve, nem olyan technikával, ami előtte egy évvel még tiktva volt az embereken való használattól és már régen ismerjük a hosszútávú hatásait, illetve nem hallani róla, hogy haltak bele emberek.


Ellenben a covid vakcinákkal, amelyekről soha nem látott mennyiségben tűnnek fel "mellékhatások"

2021. okt. 27. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/172 anonim ***** válasza:
72%
A vírus mindenkit meg fog találni mindenki oltassa be magát. Ne reménykedjünk hogy elbujhatunk előle. By Viktor mert ez egy kur.va okos vírus nyomkoveto szekvenciaval.
2021. okt. 27. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/172 anonim ***** válasza:
37%
2021. okt. 27. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/172 anonim ***** válasza:
65%

MonkeyDog!

Köszönöm a válaszod, megerősítettél abban, amit magam is gondolok.

Ellenben elnézésed, hogy lepontoztak azért, mert válaszoltál.

A többieknek meg:

Nekem igazából azzal van bajom, hogy itt az coldalon az a vélemény, hogy aki nem kér az oltásból, az mind aluliskolázott, meg Gődény féle konteós, illetve a kérdező szerint felelőtlen.

Senki nem képes kicsit továbblátni az orránál?

Vannak, akiknek egyszerűen nem jó ötlet az oltás.

Közéjük tartozom én is, és mivel nem egy ABC-s könyvön nőttem fel, ezt ki is tudtam bogarászni az ilyen-olyan cikkek közül, mert orvosi téren eléggé magamra vagyok hagyva.

A barátom miattam oltatta be magát, és semmi baja nem lett az oltástól, az oltópontról egyből ment dolgozni. A másodiknál is csak annyi történt, hogy kicsit fáradtabb volt. Tehát én ezt tapasztaltam a környezetemben, ami -értelemszerűen-, nagyon kicsi. Nem reprezentatív példa, de nem tudok mást leírni. Mondjuk az is igaz, hogy 1. ő Szputnyikot kapott, 2. nem egyformán reagál az emberi szervezet az oltásokra.

Az egész oltás-nem oltás vitával kapcsolatban azt gondolom, mindenki jobban járna, ha a saját tapasztalatát írná le, és nem a másikat szólná le azért, mert oltott illetve oltatlan.

2021. okt. 27. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/172 anonim ***** válasza:
13%

#66

Ebből is látszik, hogy nem értesz hozzá semmit.

A koronavírusok ellen már vagy 40 éve léteznek védőoltások.

A covid-19 variánsra meg nem kellett teljesen új oltóanyagot kifejleszteni, csak a már meglévőben kicserélni az infót.

Ezért fejlesztették ki olyan gyorsan. No meg azért, mert hirtelen dollármilliárdokat pumpáltak bele, mert a világgazdaságnak nem igazán tesz jót egy világjárvány.


Az mRNS oltásokkal meg már 20 éve foglalkoznak.


Látod, erre mondom én mindig, hogy az oltásellenesek félelmei a tudatlansagukból táplálkoznak.

Ha egy normális ember nem tud valamiről eleget, akkor utánánéz, tanul.


Az ostoba meg parázik tőle és inkább kitalál rá valami számára egyszerűbb dolgot, ha a magyarázat számára túl bonyolult.


Mint bebizonyosodott már sokszor, az oltásellenesek érvei mind hibásak, könnyen cáfolhatók, ferdítéseken/félinformációkon alapulnak.


Nincs mit...

2021. okt. 27. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!