Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Oltottak! Ti nem féltek, hogy...

Oltottak! Ti nem féltek, hogy meg fogtok halni a kései szövődmények miatt, amit a vakcinák okozhatnak? Hiszen nem tudunk semmit sem még, 2023-ban zárul le a kísérleti fázis.

Figyelt kérdés
Én még egy szem tablettát se merek bevenni soha, nem még vakcinát belövetni. bármi gyógyszert vettem be valaha, nem sűrűn fordult elő, de rögtön mellékhatások jöttek, szarul voltam, így nem is szedek semmit és nem is vettem be semmit úgy 20 éve legalább. Nem féltek a kései hatásoktól, következményektől? Oltanak most ezerrel, de arra nem gondoltok, hogy lehet lesz valami szövódménye később?
2021. okt. 23. 23:56
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
54%
Nem vagyok hipochonder...
2021. okt. 24. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
54%
#1 addig jó 🙂
2021. okt. 24. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
48%

Nem gondolok rá.

Nem vagyok oltás ellenes, viszont oltást sem szerettem volna felvenni. Mivel rá lettem kényszerítve (egyéb okok miatt)

2021. okt. 24. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:

3


Tiszteletben tartom. De erre felhoznám azt, mikor biztonsági öv nélkül vezet valaki példát... nos, vakon vezetni milyen lehet? Magyarán nem gondol rá az ember, pedig tudja és látja, mégis vakon megy és ha ütközik durr, sötét marad minden, de akkor már örökre... nem neked szánom ezt, írtad, hogy kényszer, csak akik hasonlóan gondolkodnak, hogy nem gondolnak rá. Bizony ez a hasonlat passzol a vakon vezetem az autót dologhoz és behunyom a szemem, hogy ne lássam az utat. Ezzel nem akarja az ember látni a jövőt, ami bizony bekövetkezhet. Mint írtam, nem rád értem, ne haragudj, csak vannak így mások is, akik lehet nem kényszerből lettek oltva.

2021. okt. 24. 00:10
 5/28 anonim ***** válasza:
61%

Nem félek, de megosztanék itt valamit ami miatt biztosan le leszek pontozva, sőt még lehet törölni is fogják a válaszom.


Ugyebár a mi családi körünk április-május között oltakozott. Ebbe elég sok ember beletartozik, de most nem is ez a lényeg.


Ami viszont érdekes lehet, és pont ezt szeretném megosztani veletek. Nos, szeptember óta a családi köreinknek a létszáma valamilyen oknál fogva elkezdett olyan mértékben csökkenni sajnos, mint még ezelőtt soha.

Itt most azokról az emberekről beszélek akik be lettek oltva.

Vegyük sorra.

Szeptember elején elhunyt édesapám testvére szívrohamban.

Szeptember közepe felé édesanyámat elvitte a mentő drasztikusan alacsony vérnyomással (ezelőtt sosem volt ilyen problémája)

Szeptember végén meghalt nagyapám infarktusban.

Október elején nagymamámat vitte el a mentő szívritmuszavarral. Kapott pacemakert

Október eleje még mindig, nagymamám testvérét vitte el a mentő 200 körüli vérnyomás értékkel.

Október közepe (múlt hét), meghalt édesapámnak egy másik testvére tüdőembóliában.

Tegnapelőtt pedig a szomszédunk halt meg szintén tüdőembóliában. (ő nem családtag, de kapott vakcinát)



Ezen kívül a településen az utóbbi 2-3 hónapban rengeteg olyan embert ismerek aki a vakcina felvétele után néhány hónappal halt meg.


Én is megkaptam tavasszal és az utóbbi 2 hónapban bizony éreztem mellkasi fájdalmakat, 1x-2x a bal karomba is belesugárzott.

Persze nem állítom, hogy ez a vakcina miatt lenne, lehet ez öröklöttség is, de nagyon feltűnő, hogy pont ebben az utóbbi néhány hónapban kezdtek kihullani az emberek a családból.

2021. okt. 24. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
45%

3-as vagyok.

Érthető, de ennyi erővel minden korty víztől és minden falat kajatol is rettegni lehet, hogy véletlenül megfulladsz tőle, vagy mikor kapsz a semmiből hirtelen szívinfarktust.

Tehát ilyen alapon az egész életünk rettegessel telhetne.

2021. okt. 24. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
47%

Nem, mert tisztában vagyok vele hogy olyan nincs egy vakcina esetében, hogy "kései szövődmények".

Ha beveszel egy mezei fájdalomcsillapítót, attól sem fogsz két év múlva meghalni.

Minden ilyen szernek közvetlenül a beadás után van meg a rizikófaktora. Mint bárminek az életben. (A mezei fájdalomcsillapítónak is.) Felülsz egy repülőre, a legnagyobb esély a balesetre felszálláskor van, nem akkor amikor már a levegőben van.

Ezeknek a vakcináknak épp annyi a rizikója mint akármelyik másik vakcinának. (Mellesleg a Pfizert pl 2002-ben kezdték fejleszteni, csak sokan a nyolc elemis facebook felhasználóknak előbb hisznek mint egy tudósnak, egy virológusnak, vagy egy orvosnak, ami katasztrófa.) Az összes vakcina esetében amit életünkben kaptunk, ugyanaz volt hogy a többségbek semmi baja nem lett tőle, egy kis százaléknál pedig komoly következménye volt. A gondolkodni képes ember úgy adatja be hogy ezt mérlegeli.

Egyébként az a vicc hogy az oltásellenesek pont azok miatt a dolgok miatt nem adatják be, amiket a covid ugyanúgy okoz, csak nagyobb eséllyel mint a vakcina. Szívizomgyulladás, vérrögök, agyvérzés, satöbbi. Ha mondjuk százból nyolcvan az esélyem rá hogy covidos leszek és valamelyik fent felsorolt dologban halok meg, a vakcinával viszont százból egy vagy kettő az esélyem erre, akkor nyilván beadatom.

2021. okt. 24. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
50%
Kérdező, én ebben a témában a portugál operativ törzs vezetőjével értek egyet. Ő azt nyilatkozta pár hónapja a vakcinák lehetséges mellékhatásai kapcsán, hogy 2 út van előttünk, az oltatlanoké és az oltottaké. Úgy kell elképzelni, mintha az elsőn egy mesterlövész lelőné minden 500. embert, a másikon minden félmilliomodikat. El lehet dönteni, ki merre megy.
2021. okt. 24. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim válasza:
40%
Egyetértek a 7-essel. A vakcina anyaga nem marad örökké bennünk, nem olyan, mint például egy bárányhimlő fertőzés, ami képes inaktiválódva megbújni a szervezetben, és később szövődményt okozni. Ellenben a covid későbbi szövődményeiről még valóban nem tudunk sokat, attól sokkal jobban tartanék.
2021. okt. 24. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:

9


Hát nem tudom, én voltam covidos, de nincs szövődmény, pedig voltam kardiológusnál, tüdőgyógyásznál és semmi eltérés. Maga a betegség torokfájást okozott nekem, a mandulám gyulladt be tavaly decemberben, de más bajom nem volt. Ellenben egy ismeretlen oltóanyag számomra nagyobb rizikó lenne ha megismertem a vírust és tudom, hogy semmi komoly gondot nem okozott. Én nem merném beadatni az oltást bevallom.

2021. okt. 24. 00:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!