Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Oltottak! Ti nem féltek, hogy...

Oltottak! Ti nem féltek, hogy meg fogtok halni a kései szövődmények miatt, amit a vakcinák okozhatnak? Hiszen nem tudunk semmit sem még, 2023-ban zárul le a kísérleti fázis.

Figyelt kérdés
Én még egy szem tablettát se merek bevenni soha, nem még vakcinát belövetni. bármi gyógyszert vettem be valaha, nem sűrűn fordult elő, de rögtön mellékhatások jöttek, szarul voltam, így nem is szedek semmit és nem is vettem be semmit úgy 20 éve legalább. Nem féltek a kései hatásoktól, következményektől? Oltanak most ezerrel, de arra nem gondoltok, hogy lehet lesz valami szövódménye később?
2021. okt. 23. 23:56
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
69%

Hát az a szitu, hogy a pfizert tolják ezerrel, csak az a "jó". Most ugyan még meg hagyva a választás illúziója, de szerintem már nem sokáig, végül a pfizer lesz a befutó. Addig akár évek is el tellhetnek persze. Mivel a pfizer mrns oltás, igazából senki nem tudja, hogy mi történik majd az oltás után a beoltottakkal hoszabb távon. Mindenesetre aki beszúratta, az kivenni, megnemtörténtté tenni nem tudja, visszacsinálni nem lehet. Aki nem hallott még arról, hogy 2023-ig kisérleti fázis van, az keressen a youtube-on Szlávik videót, ott elmondja.

Tehát, ha csak a fele, negyede igaz annak, amit a laposföldhívő oldalak mondanak, akkor van oka az aggodalomra annak, aki pfizert kapott, szerintem.

Míg a korona vírus az emberek 95%-nak még tünetet sem okoz. A másik, hogy Gulyás elismerte, hogy a kórházban levők 45%-a be van oltva, akkor mennyi lehet a valós szám, ha ennyit elismer.

2021. okt. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
59%

Az igazság az hogy tényleg sok ember halt meg az oltás után, vagy sokan szenvednek a mellékhatásoktól már hónapok óta. Katatón állapotban is vannak fiatalabbak is egy agyverzést követően. Statisztika ide vagy oda, ha honapokkal később éri az oltottakat, akkoris szépen be kellene írni a vakcina mellekhatasai közé, és ez a bizonyos statisztika hamar megváltozna, mindjárt látna a sok ember hogy sokkal többen haltak meg az oltás után eltelt 2 vagy 3 hónap után mint magában a kovidban.

Az immunrendszer állítólag 98%os a koviddal szemben, a vakcina csak 60% a statisztika szerint. Tény hogy a mesterségesen kényszerített immunrendszer antitesteket gyárt az alpha covid ellen, de az új variansokkal szemben ez szart se ér, minden új fertőzésnél új antitestre van szükség ami ismét megkerüli a vírus védelmi mechanizmusát, ezt tények támasztják alá, mint például mikor valaki többször is újra fertőződött a koviddal.

Nagyon sok embert végig kerdezve, rajottem egy biztos tényre, hogy akik nem jártak tesztelésre és nem hordtak maszkot nemis fertőződtek meg, ellentétben akik meg maszkban jártak, 90%-uk az orvostól kapott antibiotikum kezelessel mentek át a kovidon,

2021. okt. 24. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
50%

Azitromycin-nel. Ami lehetett a maszkok túlhordása után fellepett tüdőgyulladás illetve mas légúti megbetegedések az újra és újra lélegzett levegő után. Baktériumok és gombák felhalmozódása miatt. Tanulmányok bizonyítják hogy a friss levegőben található természetes bakteriumok es gombák védenek meg egyes megbetegedesekkel szemben. A maszkok használata egy fél óránál tovább szintén bizonyitottan káros.

Mindenki döntse el önmaga meddig akar félve élni, már a klasszikus influenza tünetek megjelenese után kovidtol rettegni. Szóval az oltás hatása százalékban közelebb all a 0-ához mint az egyhez.

2021. okt. 24. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 Ypszilon1980 ***** válasza:
36%
Egyáltalán nem hatástalan az oltás. A maszkok használatát nem igazán értem és nem is értettem eddig sem, de annak viselése semmilyen káros hatással nincs a szervezetre, de az igaz, hogy a túlhordás problémákat okozhat és erre figyelmeztettek is állandóan a hozzáértők. Sajnos az első hullámban durván túlzásba is estek a kereskedők, és amikor 50Db-os maszkot csak 20-30 ezerért tudtál venni, akkor persze, hogy túlhordás volt.
2021. okt. 24. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 scamdemic ***** válasza:
100%

12-es:

Pfizer:

Estimated Study Completion Date: May 2, 2023

[link]

Az experimental azt jelenti, kísérleti.

AstraZeneca:

Estimated Study Completion Date: February 14, 2023

[link]

„The aim of the study is to assess the safety, efficacy, and immunogenicity of AZD1222 for the prevention of COVID-19.”

A vizsgálat célja az AZD1222 biztonságosságának, hatékonyságának és immunogenitásának felmérése a COVID-19 megelőzésében.

2021. okt. 25. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 Ypszilon1980 ***** válasza:
#25:Ezen már rég túlvagyok.
2021. okt. 25. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
70%
Ez az egész vakcina baromság lassan már nem csak a mellékhatások miatt aggályos hanem mert hatástalan. Az egykor 95%-os Pfizer hol is tart most? Valahol 33%-nál? A kórházi áttöréses esetekről ne is beszéljünk, nálunk a kormány egyszerűen nem hajlandó számokat közölni de más országokban meg ha közlik is hamisítják a számokat. Izraelben például most már mindenki aki "csak" két Pfizert kapott oltatlanként számítandó, na így persze hogy kevesebb az oltott beteg a kórházban ugye. Amerikában az oltottakat már ct értékkel kell PCR tesztelni, hát persze, hogy alig van covidos köztük. És a mellékhatásokkal is ugyanígy trükköznek. Hány ember került be oltás miatt a kórházba? Ó hát egy vagy kettő. Ja de kit számítanak ilyenkor "oltottnak"? Hát aki már mindkettőt megkapta és az utolsó óta eltelt e 14 nap! Hát így persze, hogy alig van trombózissal oltott a kórházi osztályon. Szóval ember legyen a talpán aki ebből a rettenetes mennyiségű ferdítő hazug infómasszából kibogarássza az igazat. Én még az elején azt választottam, hogy megfigyelem a környezetemet, szerencsére egészségügyis ismerőseim is vannak így onnan is az igazat hallom.
2021. okt. 25. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
79%

Én nagyon durván megszenvedtem a végén lélegeztető gépre kerültem, aztán úgy tűnt, a végén, hogy már csak tepsiben hoznak ki.

Úgyhogy nem, az oltastol nem félek, azóta újra kovidos voltam és nem voltak olyan durva szövődmények.

Mindenkinek saját döntése, hogy mit adat be vagy mit nem.

2021. okt. 25. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!