Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Milyen vakcinát érdemes beadni?

Milyen vakcinát érdemes beadni?

Figyelt kérdés
Erősen gondolkodom, hogy be kéne adatni, de tartok egy picit a mellékhatásoktól. Melyik a legtutibb vakcina, ami miatt tutira nem dőlnék ki, akár napokra is a mellékhatások miatt?
2021. okt. 28. 16:58
 1/8 anonim ***** válasza:
56%
Hat ilyen "tutira" nincs
2021. okt. 28. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Sinopharm jó lehet?
2021. okt. 28. 17:08
 3/8 anonim ***** válasza:
7%
Jó lehet, csak hatástalan, bár ha neked mindegy, hogy védve leszel-e, akkor jó választás.
2021. okt. 28. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

#3

Tavaly átestem a covidon, nagyon enyhe tünetekkel átvészeltem, igaz azóta is van egy pici fantozmiám. Annyira a vírustól nem parázok, a vakcinától picit jobban. Nem sokkal, de egy picit jobban.

2021. okt. 28. 17:30
 5/8 anonim ***** válasza:
64%

A vektorosok (Janssen, Astra, Szputnyik) okoznak 1-2 napos rosszulétet/láz/fejfájás/végtagfájdalom.


A Pfizer/Moderna legtöbbször csak a beadás helyén fáj, a Sinopharmnál pedig általában nem szokott durva oltási reakció lenni.


Én valamelyik mRNS alapút javaslom, ha már átestél.

2021. okt. 28. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Sinopharmot és Pfizert kaptam, mindkét alkalommal csak az oltás helye fájt. Sputnyikot, astra zenecat kapott ismeroseimnek gyakrabban volt láza, vagy hőemelkedése
2021. okt. 28. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
38%
Egyiket sem, én még máig nem oltattam magam és nem is fogom. Ellenben voltam koronás, semmi durva nincs benne.
2021. okt. 28. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
74%
Pfizer vagy Moderna szerintem.
2021. okt. 28. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!