Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » A te gyerekednek jót tett az...

A te gyerekednek jót tett az online oktatás vagy inkább rosszat?

Figyelt kérdés

2020. máj. 21. 14:14
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
92%

Én nem vagyok szülő, hanem egy 10. osztályos diák. (Tizenegyedikes lennék, ha nem lettem volna előkészítős)

Ami azt illeti nekem jót tett. Mármint lelkileg. Már kezdtem besokallni, hogy a koli miatt szinte az egész napom folyamatosan be volt osztva.

Viszont pár tárgyat nagyon elhanyagoltam, aminek lennének következményei, ha csak vaktában engedtem volna el a dolgokat. Pl inkább olyanokra nem koncentráltam annyira, amik nem kellenek, majd a jövőben, és a tanárok sem kérték visssza szigorúan az anyagot.

2020. máj. 21. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:

Örülök, hogy egy diák is válaszolt :)


A jegyeid inkább javultak, vagy romlottak átlagosan?

2020. máj. 21. 14:51
 3/28 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem tett jót neki, és nekem sem. Kitűnő tanuló, okos kislány, de itthon sokkal nehezebb rávenni a tanulásra, mint amikor van rendes iskola. Minden más jobban érdekli. A húga ovis,nem kell tanulnia, így ő is mindig csak inkább játszana vele.

A tananyaggal viszont haladnunk kell, ezért sajnos mostanra már nagyon gyakoriak az emiatti veszekedések, viták köztünk. MÁr nagyon várom h vége legyen a tanévnek.

2020. máj. 21. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
97%
Az első válaszoló vagyok. Igazából nem romlottak, max matekból egy minimálisan. Van amiből javultak a jegyeim, de az nem változtat sokat az átlagomon. De többnyire inkább nem változott, mivel kevesebb a doga és nem minden tanár osztályoz beadandót. Egy tárgyból estem vissza két jegyet, infóból, de az egy osztályozó vizsga igazságtalan körülményei, követelményei miatt történt meg, de ez az online oktatástól független is így alakult volna. Azt azért bánom, mivel így csak hármas leszek év végén belőle az ötös helyett, ráadásul nem érte meg, mivel nem érettségiztem előrehozottan a helyzet miatt.
2020. máj. 21. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
75%
Nagyon jót tett. Alapvetően nagyon nehezen megy neki a tanulás de így hogy én is hallom sokkal könnyebben tudok neki segíteni. Nagyon sokat javultak a jegyei.
2020. máj. 21. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
77%
Jót tett. Kevesebbet és hatékonyabban tud így tanulni.
2020. máj. 21. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
66%
Érdemjegyek szempontjából nincs változás, mind a két gyerek jól tanult eddig is és most is. Kicsit kell őket piszkálni, hogy csinálják, de sokat önállósodtak, mostanra belejöttek. A családnak jót tett, soha ennyit nem voltunk még együtt. (egyikünk otthonról dolgozik, másikunk bejár, de nem minden nap)
2020. máj. 21. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%

Ha több időm lett volna, akkor kifejezetten jó lett volna.

De ugye ő olyan, akivel sokat kell foglalkozni, nem túl önálló és nem is szeret tanulni, ez most jól jött, hogy többet tudtam vele foglalkozni, elmagyarázni, mint az iskolában, ahol ugye nincs ideje a tanárnak gyerekenként foglalkozni velük, viszont mellette dolgoztam, főztem-mostam-takarítottam, többször vállaltam plusz munkát is, úgyhogy gyakorlatilag kész idegroncs lettem mind a bezártságtól, mind a fáradtságtól, kimerültségtől. A fiam is érezte ezt rajtam és nagyon hiányolta, hogy menjünk el itthonról, mert ugye nem lehetett. Bár azt kifejezetten élvezte, hogy sokat voltam vele, meg még ugye vagyok is és velem tanulhatott ennek ellenére. Szerintem neki jót tett. Nekem annyira nem. :)

2020. máj. 21. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim válasza:
88%
Diák vagyok. Nekem jót testileg lelkileg is. A suliban zaklatnak cikiznek, itthon nem. A barátaimmal akármikor lehet találkozni, és az időmet is én osztom be. És még többet is tanulok, mivel a vázlatot is én csinálom meg. Igazából jó.
2020. máj. 21. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%
lånyomak nem tett jó az online oktatås kitünő tanulo igy is de több håzit kap most igy tanårjåtol mint amig rendesen jårt suliba.kezd ki kėszülni mår.
2020. máj. 21. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!