Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Kinek éri meg fizetni, hogy...

Kinek éri meg fizetni, hogy beadassam a vakcinát?

Figyelt kérdés

Nem kamu kérdés, mielőtt támadni kezdene mindenki.

Erdélyi vagyok, egy gyógyszertárban dolgozom. NEM vagyok oltásellenes, de nem szeretném felvenni egyelőre.

Nem szeretném megnevezni a gyógyszertárat, de jött egy levél amiben az áll, hogy 700 lejt (kb. 50 ezer forint) kap a személyzet minden tagja aki beoltatja magát.

Ennek hatására sem döntöttem másképp, viszont érdekelne hogy kinek éri meg ezért fizetni..


2021. nov. 6. 19:38
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Ha van pénzed, amit hajlandó vagy raszánni, próbálkozz be egy vidéki dokinál, és kend meg. Kezdd 700 lejjel, aztán ha kell, feljebbviszed. De ha a 700 is elég, kijössz nullára, plusz lesz egy oltási okmányod és tiszta véred.
2021. nov. 7. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Én egy informatikai vállalatnál dolgozom. Nálunk 200 ezer forintot kapott az, aki mind a két oltást felvette. Ennek megvan az oka. Ha kiesik egy ember több hétre, akkor az sokkal többe kerül a cégnek, mint az a kétszázezer forint, arról nem is beszélve, hogy így védettebb a többi munkatárs is.
2021. nov. 7. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 scamdemic ***** válasza:
61%
12: Ja, védettebb. Az egészségtől.
2021. nov. 8. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
lőlőnek, vityónak, szijónak
2021. nov. 25. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!