Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Fertőző lehetek még?

Fertőző lehetek még?

Figyelt kérdés

Hörgőgyulladásom volt, köhögés stb, nyilván PCR -re lettem küldve emiatt, negatív lett. A köhögés nem múlt el, volt hőemelkedés, nehézlégzés is, megint PCR, ez is negatív, viszont a mintát megnézték és kiderült, hogy bakteriális. Felírt az orvos antibiotikumot, 5 db, napi 1-et kell belőle bevenni, ma vettem be az utolsót. A tüneteim igazából már az első tabletta után eltűntek, mintha elvágták volna, 4 napja abbamaradt a köhögés (már csak szakadozik fel a lerakódás).


Holnapra lenne egy programom, amit már hetek óta szervezünk és várunk és jó lenne nem kihagyni, ugyanakkor itt a covidos időszakban most hatványozottan oda kell egymásra figyelnünk.

Szerintetek fertőző vagyok még? Őszintén nem tudom, menjek-e vagy ne, nyilván mennék, de félek, hogy másoknak átadom a betegséget. :(



2021. nov. 9. 23:54
 1/4 anonim ***** válasza:
21%
Kire kell odafigyelni? Mi ez a baromság? Én rám te ne figyeljél sehol.. amúgy nem fertőzhetsz, a normál flórádat meg nem tudod kiírtani, azt úgyis üríted mindig...
2021. nov. 9. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Első kettő… hát nem ilyen válaszra számítottam.

Nyilván nem szórakozásból küldtek tesztre, eléggé covid-gyanús voltam a köhögéssel és nehézlégzéssel

2021. nov. 10. 00:00
 3/4 anonim ***** válasza:
Menj,es erezd jol magad
2021. nov. 10. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Még covidnál is tünetek után 3 nappal okés, menj
2021. nov. 10. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!