Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Jogosan mérges rám az oktató...

Jogosan mérges rám az oktató mert ez miatt nem tudok vezetni menni?

Figyelt kérdés
Kiderült hogy ahol dolgozok ott egy ember koronagyanús lett. És mindenki mást köztük engemet is tesztre küldenek hétfőn és addig nem is mehetünk máshova biztos ami biztos elven. Amikor az oktatómnak ezt közöltem hogy nem tudok menni vezetni akkor azt hittem leszedi a fejem, hogy én ilyet nem csinálhatok ha egyszer beír és meg nem tudok vezetni menni. Meg hogy akkor keressek más oktatót stb.
2021. nov. 13. 16:05
 1/6 anonim ***** válasza:
79%
Hát keressél más oktatót. Van. Ő nem kap utánad pénzt akkor.
2021. nov. 13. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
76%
Nem jogosan mérges.
2021. nov. 13. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
82%
Nem jogos. Meg aztán ha most pár hetet ki kell hagyni esetleg, akkor mi van? Utána ugyanúgy hozzámennél, nála fejeznéd be, ugyanúgy megkapná utánad a pénzt, csak történik közben egy kisebb szünet. Ez van. Ez nem a te hibád. De ha így mondja, akkor lehet jobb is egy másik oktatót találni. Nem tartom normálisnak, hogy egy ilyen miatt ennyire kiborul valaki. Szerintem jobb is, ha egy ilyen problémás oktatót leváltasz.
2021. nov. 13. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
72%

Alapjában véve nem jogos, de illik megnézni a másik szemszögét is.


Ő az elvégzett munkából él. Lehet, hogy a héten te vagy az ötödik aki lemondja a vezetést, ami neki kiesés, hiszen helyetted tudott volna jönni más.


Mint pl. egy fodrász. Nem vagyok fodrász sem, de el tudom képzelni, hogy ki.aszott idegesítő, mikor egy időpontos nem jelenik meg, vagy fél órával előbb szól hogy ő nem jön, stb.


Keress másik oktatót, de ezt minden ember rühelli, a különbség annyi hogy esetleg másképp reagálják le, de mind a kettő elküld a p.csába magában.

2021. nov. 13. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
67%
Nem jogos, mert abszolút nem tehetsz róla. Amúgy meg h*lye, mert ha véletlenül elkaptad, akkor pont jó lenne, ha 30 cm-re ülne tőled 1-2 órán át.
2021. nov. 13. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem jogos.


Tudom, hogy rossz neki, ha sokan lemondják a vezetést, de te nem azért teszed, mert nincs kedved/elaludtál/közbejött egy buli. Nem a saját hibádból hagyod ki.

2021. nov. 15. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!