Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Jogosan vagyok mérges anyámra?

Jogosan vagyok mérges anyámra?

Figyelt kérdés

Volt egy olyan kijelentésem még, hogy milyen jó lenne egy légkondi így a nagy melegben, majd ezt nem sokkal követően hangsúlyoztam, hogy nehogy vegyen, mert nem azért mondtam. Sikereket értem el a tanulmányaimban és erre meg jön a futár és hoz egy nem légkondit, de hűtésre alkalmas eszközt, éppen most jött meg, eszméletlenül mérges vagyok, legszívesebben most felhívnám, hogy minek vesz, amikor elmondtam, hogy nem kell, mert nem azért mondom.

Jogos a haragom?


2021. jún. 24. 11:31
1 2 3 4 5 6
 1/53 anonim ***** válasza:
92%
Nem jogos. Örülj neki inkább. Köszönd meg szépen és kész. Használni nem kell.
2021. jún. 24. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/53 A kérdező kommentje:
Az zavar, hogy nem tiszteli a kijelentésem, elmondtam, hogy nem kell, erre meg vesz egyet, nem akarom, hogy kinyalja a seggem és attól kelljen tartanom, hogy éppen, ha valamit kiejtek a számon akkor megveszi. Rohadt frusztráló, ha ránézek erre a cuccra, ezt juttatja eszembe, hogy sz*rba sem néz, hogy majd Ő eldönti, hogy akkor nekem lesz-e ilyen vagy sem.
2021. jún. 24. 11:42
 3/53 anonim ***** válasza:
94%
Figyi ha nem kell, akkor küldöm a címemet és már küldheted is (persze ingyen)
2021. jún. 24. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/53 anonim ***** válasza:
92%

Egyáltalán nem jogos.

Úgy csinálsz mint anyósom, mondja, hogy milyen jó lenne egy akármi (de persze csak úgy mondja, nem kell, ne költsünk ilyesmire), majd megkapja ajándékba, és ahelyett, hogy megköszönné és örülne neki, hisztériás nagyrohamot kap, hogy minek költöttünk rá. Mi meg nem értjük mi a baja.

Örülj a légkondinak, aztán ha annyira zavar, hogy anyukád dolgokat vesz neked, ne mondj neki semmi legközelebb.

2021. jún. 24. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/53 anonymousreview60 ***** válasza:
95%

Nem jogosan.

"Volt egy olyan kijelentésem még, hogy milyen jó lenne egy légkondi" Eszerint szükséged van rá, csak hátrasoroltad, stb. Anyád meg segíteni akart. Ennyi.

2021. jún. 24. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/53 A kérdező kommentje:
Nem vagyok taknyos kisgyerek, hogy a seggem alá kelljen tenni akármit is, vannak olykor vágyak, amik ideiglenesek, abban a pillanatban, ezt akarom megosztani, nem azt várom el, hogy azt az adott eszközt valaki megvegye nekem. Megértést akarok kapni és figyelmet abban a pillanatban, nem tárgyat vagy ajándékot.
2021. jún. 24. 11:53
 7/53 anonim ***** válasza:
95%
#2 Ez nem tiszteletről szól. Nagyon is tisztel meg szeret. Neki az maradt meg a fejében hogy panaszkodtál. Ezt a figyelmet soha senkitől nem fogod megkapni az életben, max a gyerekedtől esetleg. Úgyhogy tökéletesen felesleges a hiszti. Vagy használd vagy nem, de nem lebaxósan megbeszélni vele hogy anyúúú köszönöm de nem kellett volna. Minden pénzt megadnék hogy újra legyen anyám. Tojnék rá hogy benéz valamit...
2021. jún. 24. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/53 anonim ***** válasza:
99%
Arra nem gondolsz, hogy ez nem neked jött? Neki is biztos jólesne, ha pár fokkal hűvösebb lenne a lakásban.
2021. jún. 24. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/53 anonim ***** válasza:
95%
Milyen rossz neked hogy anyukád szeret, és jót akar.
2021. jún. 24. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/53 anonim ***** válasza:
96%

Teljesen jogos a kiakadásod! Felháborító, hogy anyukád figyel rád, az igényeidre és szeretné, hogy kellemesebb körülmények között legyél. Az meg egyenesen undorító, hogy megad neked mindent, amire lehetősége van. Milyen anya az ilyen?

(irónia)

2021. jún. 24. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!