Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Oltásellenesek szerint jó az,...

Oltásellenesek szerint jó az, ha a gyenge beteges emberek belehalnak a covidba és akkor a következő generációkban csak a fittek maradnak?

Figyelt kérdés
Így fittebb lesz a fennmaradt népesség mintha mindenki túlélné az oltás miatt. A betegesek nem szaporodnak tovább. Kihullanak a rossz gének.

2021. nov. 13. 20:06
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
45%
20-as, pontosan. Érvük nincs, a szakcikkeket nem értik, marad nekik az ilyen gagyi hazugság
2021. nov. 14. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
29%

20# én másik oldalról is láttam önjelölt zsebbiológust, aki semmi szakmai érvet nem tudott felhozni azon kívül, hogy mindenki más hülye, tévéből inormálódik, meg nagyon tudott személyeskedni, de valami amnéziás módon.


Szóval mindegyik oldalon akad hülye bőven.

2021. nov. 14. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:

A sötét oldalra gondolsz, vagy mégis mire? Az nem zsebbiológus, hanem sejtbiológus. Szakmai érv? Leírtuk, nem egyszer, nem tehetünk róla, hogy műkörmös, autószerelő, gyári munkás típusú ember vagy, aki ezt nem érti. Ez neked személyeskedés? Ühüm :)


Gondolom rátapintottam a lényegre, mert eddig legalább hazugságokkal és felreértelmezett tényekkel legalább előálltál, most már látod, hogy ezzel senkit sem tudsz beetetni, csak a hasonló hozzá nem értő kollégáid, most meg megy a duma, hogy bezzeg ő biológusnak képzelni magát.


Hát barátom, ezt beszívtad, mert valóban az vagyok, a cikkeimet megtalálod a google scholarban a témában, de odáig úgy sem jutsz el, inkább kapcsold be a tv-t, azt egyszerűbb :) ennyit rólad

2021. nov. 14. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:

19 azt értem a propaganda alatt, hogy mára mindenki tudja a szabályokat, mindenki felfogta, hogy van oltás, mégis mindenhol tolják az arcodba. Tv, rádió, plakátokon tolják pl. németeknél, hogy mi a jövő: covid-gubics vagy fecskendő stb. stb.

Nyomják, hogy itt ekkorák a számok, ott akkorák, a legújabb áldozat egy kismama, akinek a 2 éves gyerek kétszer halt meg egymás után, azt is szörnyű kínok közt.


Hetente változó követhetetlen szabályok, aminek a létjogosultságára csak annyi a magyarázat, hogy “én orvosit végeztem, te meg nem”.


Pl. a Széchenyi fürdőben a szabadban menvén maszk. A szaunában nem. Ha valahol fertőz, az a szauna.


Ha az egész a covidról szólna, akkor lenne egy stabil szabályzás, ami működik. Egyelőre semmi sem működik.

Amikor nő az estszám, akkor szaladgálhatsz zacskóval is fejeden meg maszkkal a hátsódon, akkor is emelkedik.

70% oltottságnál több az esetszám mint egy éve oltatlanul.

Persze erre is két magyarázat van:

-oltatlanok miatt

-orvos vagyok, jobban tudom

2021. nov. 14. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
Ha neked jó, ha tagadod az igazságot, csak azért, mert faj beismerni, akkor hajra :) Nagyon szellemes vagy a smájlikkal meg a hasonlataiddal, kár, hogy minden 2. komment ez, ha valaki leírja, hogy valóban biológus, én speciel mRNS kutatással foglalkozm, hogy akkor ő az angol királynó és társai. Mindig ugyanez a szánalmasan unalmas duma :) egyszer majd megunjátoo ikszde hashtag barátom
2021. nov. 14. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:

Persze persze...

🙃

2021. nov. 14. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
74%
Kedves 20-as! Egyetértek veled, jó is lenne, ha tényleg ennyi kórházi dolgozó lenne, mint amennyi itt a GYK-n van. Akkor nem kéne a ledolgozott 8 órás szakrendelésem után felmenni az osztályra reggel 6-ig, mert nincs ember!
2021. nov. 14. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
6%
20 -21 a szakcikkek a rizsa és a tvs szakértők egymasnak es maguknak is ellentmondó riportjai a mese habbal kategória . Biologus is lehetsz is de a memoríád siralmas , olvass utana mi a vírus és miért nem fertőzhet . Wikipédia is leirja .
2021. nov. 14. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
100%

22# Engem nem az érdekel, hogy ki hogy érvel, hanem hogy mégis milyen dolog már azt hazudni hogy valaki mint kórházi dolgozó sorra látta meghalni az embereket az oltás következtében, vagy legalábbis súlyos szövődmények alakultak ki náluk. Vagy azt hogy x rokona, ismerőse halt meg az oltástól. Facebookon is álprofilokkal írnak ilyen kamu sztorikat mindenhová. A fake profil is azért kell mert ciki ha az igazin kiírod hogy kihalt a fél családod oltás után aztán jelentkeznek a kommented alatt, hogy bocs de élek te gyökér.

Ugyanígy láttam olyan kommentet “kórházi dolgozótól” aki azt taglalta hogy 2020 őszén dolgozott x kórházban és tele volt oltottakkal.

Az volt a bibi hogy akkor még egy darab embert sem oltottak be Mo-n. De ő kórházi dolgozó és látta...


Például mondd már el te is kedves 3-as válaszoló hogy mi a lótüdőre volt jó kitalálnod ezt a mesét, hogy te kórházi dolgozó vagy aki látja az oltottak haláltusáját? Tényleg érdekel. Anonim oldal, nem lesz semmi baj belőle ha őszinte vagy.


Ez nagyon káros jelenség, mert ahogy csökken az emberek bizalma az állami tájékoztatás vagy a média felé, úgy egyre inkább csak mások közvetlen tapasztalataira támaszkodnak. És ilyen kitalált történetek alapján döntenek, és ezeket adják tovább. Sokszor több ember noname kamuprofil által írt mesét már úgy adja tovább hogy van egy ismerőse aki kórházban dolgozik és ezt tapasztalta. Vagy úgy hogy saját ismerőse halt meg az oltástól. Nem azt mondják hogy a gyk-n olvastam azt sem tudom kitől. Ez látszik azon is hogy gyakran sok ember egymástól függetlenül kb. szóról-szóra ugyanazokat a mondatokat írja le. Egy bolond százat csinál esete.

2021. nov. 14. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
100%

És ehhez még annyit hogy az oltásellenesek gyakran mennyire átalakítják a saját nézeteiknek megfelelően az általuk tapasztalt valóságot is.

Lakótársam látta, hogy első Astra után milyen pocsékul voltam. Nagyon gyenge voltam, felment a lázam is késő délután. Tényleg szar volt, meg kellett kérne hogy segítsen kikelni az ágyból amikor mentem wc-re. Másnap reggelre már nagyjából teljesen oké volt minden, tök jól megírtam zh-kat írtam, azutáni napon pedig mentem lefutni a szokásos 10 kilométeremet.


Na, eltelt pár hónap a lakótársam éppen egyik haverjával beszélt telefonon akit óvatosan próbált lebeszélni az oltásról. Na én is előkerültem mint elrettentő példa, megfogalmazása szerint én egy hétig (!) szenvedtem az oltás után, nem tudtam kikelni az ágyból, lázas voltam, és fájdalmaim voltak. Kerekedett a szemem, hogy azért álljon már meg a menet ez egy éjszakán át tartott nem egy hétig.

A második oltás után mellesleg semm bajom nem volt.

2021. nov. 14. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!