Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Most akkor mire is jó az oltás?

Most akkor mire is jó az oltás?

Figyelt kérdés

Fél éve még nyájimmunitást adott, aztán lassította a terjedést, aztán megmentett a haláltól, miután megfertőződtél. Most ott tartunk, hogy növeli az esélyét, hogy fertőzötten túléled, de fél év lefoegása alatt elillan a hatása.


Nem értik az oltottak átverve maguk? Ez kb. olyan, mintha vennél egy okosTV-t, aztán kiderülne, hogy igazából sima, majd az, hogy igazából nincs is hang, de fél év után be sem kapcsol. De persze amiatt, hogy a lakosság harmada nem vette meg ezt a modellt.



2021. nov. 16. 13:53
1 2 3 4 5
 41/44 anonim ***** válasza:
63%
Kezdettől mondom, hogy ez egy tesztjárvány és igazam van. Mik lennének a valós járványszámok, ha nem kiáltanánk ki tünetmentes embereket fertőző covidbetegnek egy a nyálkahártyáján fellelt vírustöredék jogán? Erre nagyon kíváncsi lennék.
2021. nov. 17. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 anonim ***** válasza:
83%
Az összes vakcina gyakorlatilag egy fél év alatt összedobott valami őszintén az oltásokat évekig tesztelik aztán elküldik hogy kiadható e ha bármi kis hibát találnak benne visszadobják hogy ez így sz@r csináljátok újra még 1-2 év tesztelés és aztán talán ki lehet adni de akkor se rögtön tömeggyártásba hanem még tovább tesztelve emberen ha ezekután jónak bizonyul kiadják na ez itt nincs
2021. nov. 18. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 anonim ***** válasza:
24%
Én voltam beteg az oltás előtt és az oltás után is. Egészséges vagyok, fiatal de olyan volt a szervezetemnek mint egy ló rugás. Ugyan kórházba nem kerültem mégis megkínlódtam a betegséget, sőt az oltás tüneteit is. Nem érzem úgy, hogy át lennék verve, hiszen nem kerültem gépre. Egy ismerősöm 40 évesen belehalt. Az oltást nem vette fel mert egeszséges szervezet. Kérdezzük meg átverve érzi e magát. Vagy a családja átverve érzi e magát. Vannak emberek akiken a jóisten sem tud segíteni mert nem veszik észre a lehetőséget. Úgy vélem ha valakit elvisz a korona az mindenképpen szomorú de ha oltatlan, igazából nincs min fennakadni. El tudta dönteni mennyit ér meg neki az élete és döntött.
2021. nov. 19. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 anonim ***** válasza:
68%
43# tudod nem egy embert ismerek aki a 3. Oltás után is lélegeztetőre került akkor most mi van?
2021. nov. 19. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!