Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Magyar weboldalak vannak...

Magyar weboldalak vannak arról, hogy melyik covid-19 oltás hatékony (illetve melyik nem)? Vagy például olyan témákról, hogy az x, y, z típussal beoltottak közül hány embernek lett szövődménye? Linkek?

Figyelt kérdés

Amennyiben vannak ilyen - vagy ehhez hasonló - témákkal foglalkozó honlapok, kérem szépen a linkeket!


Előre is köszönöm!



2021. nov. 18. 21:56
 1/4 anonim ***** válasza:

Ebben a videóban erről is beszél. [link]


kb 1:27 mp-től

2021. nov. 18. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Azzal nem foglalkoznak mennyi embernek lett szövődménye, ennek nagy részét nem is lehetne bizonyítani csak akkor ha esetleg meghal valaki, és célirányosan vizsgája a kórboncnok.
2021. nov. 18. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Svédek készítettek egy tanulmányt ezzel kapcsolatban a 20 leggyakoribb súlyos "mellékhatást" vizsgálták. De, sajnos angolul van. Magyarul szinte kizárt hogy találsz ilyen infót. [link]
2021. nov. 18. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Aranyat értek! Még jó, hogy feltettem a kérdést!


#1. Köszönöm nagyon - nem is csak a vírus miatt, hanem családtagom COPD-s és jobban utánanézünk majd annak az étrend-kiegészítőnek, hátha jó lesz neki!


#2. Rendben.


#3. Valahogy sejtettem, hogy magyarul nem sok lesz - vagy semennyi. De nagyon jó, hogy megadtad ezt a linket - magyar hiányában úgyis rákérdeztem volna. Igazán köszi!

2021. nov. 18. 23:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!