Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogy van az, hogy minden...

Hogy van az, hogy minden betegség/halál a Covid miatt van, de oltás miatt nem lehet semmi?

Figyelt kérdés

Ha valaki akár enyhe tünetekkel átvészeli a covidot, teljesen jól van és 2 hónap múlva kap egy agyvérzést/infarktust/ tüdőembóliát, az biztos, hogy a Covid miatt van. Ha esetleg bele is hal, automatikusan covid áldozat.

Ha valaki beoltatja magát covid ellen, 2 hónappal később kap egy agyvérzést/infarktust/ tüdőembóliát, az biztos, hogy nem az oltástól van. Ha belehal, tuti, nincs összefüggés, mert ugye csekk befizetés után is halnak meg emberek, mégse a csekk befizetés okozta a halálát. Ezt értem, így van, de az covid előtt nem fordult elő, hogy agyvérzést kapott valaki? Nem lehet, hogy covid nélkül is kapott volna, semmi köze hozzá?



2021. okt. 4. 12:38
 1/10 anonim ***** válasza:
69%

Kérdező, ez nem igaz, Júliusban halt meg apukám, volt covidos, és nincs a halottak között.


érdemes gondolkodni, tavaly és idén tavasszal rengetegen átestek előtte, aztán hetekig nem volt halott. Gondolod, hogy azok között, akik nyáron meghaltak bármiben, egy sem volt, aki valaha átesett rajta, ebből is látszik, mekkora marhaságot beszélt Cikinéni.

2021. okt. 4. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod. Cilike mindig össze-vissza beszél. Pont azért nem hiszek a számoknak, amit írtál, mindig úgy variálják, ahogy nekik jó. Tavasszal még mindenkit covid halottnak írtak be, aki átesett rajta, nyáron érdekes, nem.

Őszinte részvétem apukád miatt!😥

2021. okt. 4. 13:24
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Mert az ótás működik szerintük XD

NIncs a kórházban 1 db ótott sem de mégsem közlik le az adatokat adatvédelem miatt hogy hány ótott került be és hány ótatlan

2021. okt. 4. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
10%
Úgy, hogy amit leírsz, az semmi több, mint egy tetves hazugság, egyszerűen nincsen így.
2021. okt. 5. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
#4! Értem. Ezek szerint ettől eltérő információd vannak. Esetleg megosztod velünk, forrással együtt, vagy csak jöttél kicsit kötözködni, meg hangulatot kelteni?
2021. okt. 5. 13:54
 6/10 Molettimado ***** válasza:
2%
Többszőr olvasom különböző kommentekből különböző helyekről hogy oltotakkal vannak tele a korházak, de valaki árulja el nekem hogy hol, melyik korházak vannak tele oltotkkal? Max aki kínaival deén pfizer, moderna oltotakkra gondolok. Szerintem semelyik csak a gödény szektának mindent el kell hinni ugye? Amúgy gödényisták örüljenek mert nincs semmi féle korlátozás úgyhogy felesleges volt ez a hiszti.
2021. okt. 6. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
A nagymamám szeptember 15-én hunyt el covid oltás miatt kórházba de nem is tudjuk hogy végül mit mondtak miért :(
2021. okt. 16. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
7-es vagyok, és onnan tudjuk hogy amiatt az lemaradt mert nem volt semmi baja de megkapta és 2 nap múlva kórház lett
2021. okt. 16. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

#1: Nyáron nincs COVID Magyarországon, nem tudtad?

Anyukám 2020 nyarán volt kórházban kétoldali tüdőgyulladással, le sem tesztelték COVID-ra. (Szerencsére meggyógyult.)

2021. okt. 16. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Molettimado ***** válasza:
7: nagyon sajnálom a Nagymamádat ezt,de ezt 100% ban lehet tudni hogy az oltástól halt meg?
2021. okt. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!