Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Egy tininek nagyon káros a...

Egy tininek nagyon káros a napi 6 óra alvás?

Figyelt kérdés
Hiába teszem le korán a telefont és olvasok 1-1,5 órát utánna képtelen vagyok elaludni. Legalább másfél órát forgolódtam utánna sikerült elaludnom de 6:30kor már keltem szóval kb 6 és fél órát aludtam.

2021. nov. 22. 07:19
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem, de azért ha tudsz és van lehetőséged, aludj többet.

28 vagyok, de ált. suli óta napi 4-6 óránál többet szinte sosem alszom (azt is sokszor éberen). Bírom, de azért ez így nem az igazi. Tiniként még több idő tud jutni alvásra, pihenésre úgyhogy ki kell használni.

2021. nov. 22. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én nem bírnám 6 órákkal, de sajnos én is nehezen alszom el, ráadásul este sokáig tanulok mert akkor jobban oda tudok figyelni, mikor a család már nem mászkál fel-alá a lakásban. De hétvégén mindig többet alszom, mert kimerülök ebben.

Szerintem próbálj meg többet aludni.

2021. nov. 22. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Senior Séf ***** válasza:
Káros bizony. Fel fog borulni a cirkadián ritmusod.
2021. nov. 25. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!