Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Koronások, hogy érzitek...

Koronások, hogy érzitek magatokat?

Figyelt kérdés
Én sosem voltam ilyen rosszul. Szégyellem, hogy mindent a párom csinál helyettem. Van rajtam kívül itt más korona vírusos?

2021. nov. 25. 18:33
 1/8 anonim válasza:
100%

Nálam változó :( Néha olyan érzésem van, mintha csak egy enyhe megfázásom lenne, utána pedig teljesen legyengülök. Ez váltakozik naponta elég sokszor...


Azt pedig ne szégyelld, hogy a párod ilyenkor segít, örülj neki, hogy van melletted egy ilyen ember :)

2021. nov. 25. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Királynak.
2021. nov. 25. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szarul...És az 1 es válaszolónak igaza van ez változó. Van mikor 1-2 óra tök jól érzem magam a náthán kívül, de aztán vége ujra szarul vagyok..
2021. nov. 25. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az orrom ugy folyik, mintha víz jönne belőle, óránként 3 zsepit eláztatok és sokat tüsszögök, más problem nincsen.
2021. nov. 25. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát en nagyon szarul viselem

Egész nap remegek szédülök.nincs semmi étvágyam.végtagjaim fájnak ,a fejem szétszakad.a köhögés mar elmúlt 2nap alatt ,náthás nem voltam es ízeket érzek es lazam sincs.

2021. nov. 26. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nekem a magas lázon (39 fok), és fájdalman kívül nincs más tünet. Mégis azt kell, hogy mondjam pokoli érzés volt. Nekem nem volt hullámzó. Favipiravir sokat segített. Ti nem kaptatok?
2021. nov. 26. 10:30
 7/8 anonim ***** válasza:
Én nem kaptam favipiravir-t.
2021. nov. 26. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Csak kontaktszemély vagyok, de tavaly voltam covidos szerencsére átvészeltem könnyedén most az idegesít hogy itthon kell lennem 10 napig úgyhogy semmi tünetem nincs.
2021. nov. 26. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!