Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » A járvány szkeptikusok,...

A járvány szkeptikusok, oltásellenesek miért tiltanak le ha logikus válaszokat adok kérdéseikre?

Figyelt kérdés
Tiktokon, Facebook csoportokban sokszor feltesznek kérdéseket, hogy a nagy oltásnácik vagy vírus pánikolók erre meg arra válaszoljanak nekem... mint eü szakember mindegyikre logikusan válaszolok elmagyarázom nekik... erre tiltanak...
2021. nov. 27. 00:18
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

1. Azt mondta a Rusvai Miklós az M1 híradóban, hogy ha fertőzött állapotban kap valaki oltást, annak súlyos következményei lehetnek. Miért nem fordítanak erre komolyabb figyelmet?


Hol mondta ezt, ha ilyet mondott tévedett, de nem klinikus, nem infektológus szakorvos így ezeket nem tudja.. Aktív lázas állapotban tilos oltani..



2. Azt mondják, hogy az oltás ellenére el lehet kapni és terjeszteni is lehet a vírust, csak a súlyos következményektől véd meg. Ennek ellenére miért okolják az oltatlanokat? Olyan, mintha lyukas esernyőket vinnének magukkal az emberek és azokat okolnák az elázás miatt, akik nem használják ezeket az esernyőket.


Igazság szerint az eü rendszer leterhelése miatt, ha sok az oltatlan vagy fél évnél régebben felvett oltott akkor sok lesz a covid beteg a kórházakban és az oltott Mari néni nem fogja a rák betegségére megkapni a kezelést mert kevés az orvos és így meghal, így közvetett módon okoljuk az oltatlanokat


3. Miért nincs szó a fertőzésen áteséssel szerzett immunitásról, egyáltalán a megszerzett immunitás ellenőrzéséről? Miért csak az oltás az egyetlen megoldás, amikor elvileg az immunitás kialakulása a lényeg és állítólag a betegségen átéléssel alakul ki legjobban?


Erre sok orvos azt mondja és én is hogy oltás előtt tessék antitest titert nézni, ebben van igazság, én pl. nem arany középúton vagyok

2021. nov. 27. 07:59
 12/12 anonim ***** válasza:
62%

8-as vagyok.


Az eredeti kérdésre nem tudok válaszolni, szerintem normálisan válaszoltál a kérdéseimre, a te szemszögedből.


A Rusvai az M1 híradójában mondta, saját szememmel láttam, de máshol is hallottam ezt. Nem tudom ki téved, de az is tény, hogy az oltástól is betegedtek meg emberek.

A 2. kérdésre adott válaszodat részben el tudom fogadni, viszont akkor erősen hozzátartozik, hogy hangsúlyozni kellene, hogy az oltatlanok és a 4-5 hónapnál régebben oltottak lehetnek hibásak. Pontosabban a 3. kérdésemre utalva, -amiben ezek szerint egyetértünk- azok, akikben nem alakult ki védettség. Mert most sokan abban a tévhitben élnek, hogy az oltás megvéd, aki nem oltott az meg veszélyes a társadalomra, pedig a valóság az, hogy az oltás önmagában semmit nem ér, az oltás hatására kialakult ellenanyag ami védettséget nyújt és ha az oltás ellenére nincs, vagy már lecsökkent, akkor ugyanaz a helyzet, mintha nem kapott volna egyetlen oltást sem.

2021. nov. 27. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!