Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Szülők, akik NEM oltattátok...

Szülők, akik NEM oltattátok be MAGATOKAT (!) covid ellen! Mi az ellenérvetek az oltás ellen?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy más kategóriák tele vannak fanatikus oltásellenesekkel, meg tagadókkal, így nem véletlenül ebben a kategóriában kérdezem. Itt elvileg komoly, felelősségteljes emberek vannak. Emiatt elvileg értelmes, kifejtett választ lehet kapni.

Tehát a kérdés: Kisgyerekes anyukák, apukák akik nem vették fel az oltást! Mi az oka, mivel indokoljátok? (Gyk: magatokról van szó, nem a gyerekről)


Köszi!



2021. aug. 18. 16:56
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
79%
Az orvosok sem tudják igazán, hogy mi a helyes.
2021. aug. 18. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim ***** válasza:
79%
Azért nem vettem fel, mert fogalmam sincs, hogy mi lesz a hosszú távú hatása, mi ez egyáltalán, használ-e valamit. Én bevallom félek az oltástól (de ugyanúgy félek a betegségtől is, ami egy antitest vizsgálat során kiderült, hogy már átment rajtam)
2021. aug. 18. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 anonim ***** válasza:
23%
2. Konkrétan milyen hosszútávú hatásra gondolsz? Komolyan érdekel?
2021. aug. 18. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 anonim ***** válasza:
50%

Itt elvileg komoly, felelősségteljes emberek vannak


Ez azért fájt.

2021. aug. 18. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 anonim ***** válasza:
72%
#3...passz. Fogalmam sincs (és gondolom neked se), hogy lehet-e bármiféle mellékhatása akár rövid, akár hosszútávon.
2021. aug. 18. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 anonim ***** válasza:
33%

5. Sejtettem, hogy ez lesz a válasz. És miből gondolod, hogy van/lehet hosszú távú “hatása” azon kívül amire használják?


Ne haragudj, hogy így faggatózok de ritka az olyan ember aki legalább egy kicsit is megpróbál normálisan válaszolni. 😊

2021. aug. 18. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 anonim ***** válasza:
84%
#6 nem gondolom, nem tudom. Erre tényleg csak azt lehet mondani, hogy nem tudom...senki se tudja. Én nem ítélek el senkit...azt se aki oltat, azt se aki nem. Egyenlőre biztonságosabbnak érzem azt, hogy nem kerül be a szervezetembe semmi ilyen.
2021. aug. 18. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 anonim ***** válasza:
76%

Mikor bejött az oltás, már gondolkodtunk a második babán.

Akkor még azt reklamozták, hogy aki gyereket akar, ne vegye fel az oltást. Utána már lehetett, majd terhesen is...

Mivel egyik napról a másikra változtatgatták a lehetőségeket, engem nem győztek meg.

Terhes lettem. Sógornőm a nőgyógyaszaton dolgozik, ő nem tanácsolta. Én amugy sem akartam.

Azóta körülöttem sokan oltatták magukat kismamák. Vagy elment a baba az oltást követő 2 hétben, vagy koraszülés lett.

Nemterhes ismerőseim közt is van, akinek 6.honapja nem jött meg a havi vérzése az oltás óta, van aki 9 hete folyamat vérzik.

Akkor mondja azt valaki, hogy nem zavar be... csak ezekröl nem szabad beszélni.


Férjemnek 2 embóliája volt, pedig 32 éves. Most amit kapna emiatt vakcinát, na az pont vérrögképző... adassa be nyugodtan. Persze.


Nalunk ismeretsegi körben sokan elkapták a vírust. Köztük mi is. 1db embert ismerek, aki kórházba került, és olyant egyet sem, aki konkrétan ebbe halt bele (olyan volt, aki autóbalesetben, de mégis a covidot jelölték haláloknak).


Viszont annál több olyant, akinek a vakcina mellékhatásokat okozott, vagy nem egyet, aki rövid időn belül bele is halt.


Tudom, le leszek pontozva, már megszoktam, hogy ufónak néznek emiatt.

De én megbízom az immunrendszeremben, a vakcinában pedig kevésbé.


A korlátozasokról meg annyit, hogy inkább eszek itthon, mint neadj isten a vakcina miatt bajom legyen.

2021. aug. 18. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 anonim ***** válasza:
78%

Egyelőre én is biztonságosabbnak érzem nélküle magam/magunk.

És én sem ítélem el az oltottat és ,hogy rólam mi a véleménye másnak,nem érdekel. Nem vagyok ellenes, sem tagadó..bármi lehet. De jobban örülnék annak,ha így is maradnék. Aztán meg kiderül

2021. aug. 18. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 anonim ***** válasza:
81%
Sok az ellentétes információ és nagyon úgy tűnik, hogy a 90%-a politika. Például: sosem nyáron jön az újabb hullám, csak ősszel, úgy hamisíthatják az adatokat, ahogy akarják, lassan már kötelező lesz oltatni, holott ez egy Köztársaság lenne, stb.
2021. aug. 18. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!