Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Aki nem oltatta be magát...

Aki nem oltatta be magát Covid ellen megbánta? Miért NEM oltattad be magadat?

Figyelt kérdés
2021. júl. 20. 00:28
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
93%
Gondolom, nem sok ilyen van, hiszen bármikor beoltathatnák magukat. Tehát ha megbánná, gyorsan oltottá válhatna.
2021. júl. 20. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
63%

Nem bantam meg.

Azert, mert nem tartozom a magas kockazatu csoportba.

2021. júl. 20. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Átestem a betegségem, tele vagyok antitesttel még hosszú hónapokkal utána is (megnézettem). Az orvosom szerint is bőven ráérek, védve vagyok.
2021. júl. 20. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
* betegségen
2021. júl. 20. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
88%
Mert nem látom értelmét olyan oltást felvenni, aminek nem ismert a hosszútávú kockázata. Pedig idős vagyok. Az influenza oltást sem adattam be soha.
2021. júl. 20. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 steven95 ***** válasza:
85%
Egy ismerősömnek volt korábban anafilexiás sokkja. Azt mondta neki az orvos csak kórházba bafeküdve adnák be neki az oltást, ugyhogy nem veszélytelen. Így végül nem kérte.
2021. júl. 20. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
81%
Azért nem oltattam be magam, mert átestem a betegségen szimpla, nátha jellegű tünetekkel. Poszt covid tünetem sincs. És mivel az influenza elleni oltást sem szoktam felvenni, így erre sem tartok igényt. (Nem, nem vagyok oltás ellenes, sőt, a világ egyik legnagyobb felfedezése, hogy halálos kórokozókat lehet vele legyőzni, csak rám nézve a covid nem üti meg az ingerküszöböt).
2021. júl. 20. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
91%
Mert olyan gyulladásos autoimmun betegségem van, amely kizárja, hogy covid oltást kapjak.
2021. júl. 20. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
87%

Nem bántam meg, mivel bármikor beoltathatom magam.


Nem kötelező az oltás, még csak nem is mondta senki hogy oltassam be magam, és általánosságban nem szoktam beoltatni magam. Bár lehet hogy fertőző agyhártyagyulladás ellen be kéne.

2021. júl. 20. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
75%

Nem bántam meg. Akit ismertem és megbetegedett, mind enyhe tünetekkel esett át rajta. Én másfél éve nem tudtam elkapni, pedig nem egy üvegbúra alatt éltem ez idő alatt.

Nem gondolom, hogy emiatt a betegség miatt magamba kellene adatnom egy kísérleti vakcinát, aminek a hosszú távú hatásai ismeretlenek.

Ha jön egy olyan variáns, amitől majd tényleg úgy hullanak az emberek, mint a legyek, még mindig beoltathatom magam.

2021. júl. 21. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!