Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Miért tukmálják ennyirr a...

Miért tukmálják ennyirr a fiatalokra az oltást?

Figyelt kérdés
21 éves vagyok, négy nap alatt átestem a covidon, de még 8 napot karanténban kell rostokolnom. Miért akarják annyira rámerőltetni az oltást, ha pár napnyi hőemelkedéssel túl van rajt nagyjából minden korombeli? Mindezt úgy, hogy az oltás már igazoltan több egészséges fiatalt ölt meg, mint maga a vírus.

2021. dec. 2. 14:23
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
48%
Valami.forrás, hogy oltásban fiatalok meghaltak? Honnan tudod milyen szövödménye lesz a 4 nap alatt átesett betegségednek?
2021. dec. 2. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
45%

Ezt honnan szedted hogy igazoltan több egészséges fiatalt ölt meg?

Egyébként ha beoltatja magát az ember akkor a tünetek sem jöhetnek elő olyan hevesen/vagy egyáltalán nem jönnek elő. Ha vannak tüneteid jobban fertőzöl, ha a felé akarunk haladni, hogy ne kelljen akartén az idősek vagy krónikus betegek védelme érdekében, akik még az oltás után is komoly szövődményekkel szenvednek (pl: mondjuk egy olyan fiataltól kapják el, akinek alig van tünete csak mondjuk köhög, de aki elkapja potenciálisan belehal, de ha a fiatal nem rendelkezett volna még ezzel a tünettel sem nem kapta volna el). Én ezt látom benne. De egyébként én fiatalon szövődményes lettem a covidtól úgy hogy előtte semmi bajom nem volt.

2021. dec. 2. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
58%

IGAZOLTAN TÖBB FIATALT ÖLT MEG AZ OLTÁS MINT A VÍRUS :D

Ezt ki igazolja? Te? Gondolom rendkívül kompetens lehetsz a témában ha ilyeneket állítasz.

2021. dec. 2. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
41%

Ne is oltass!Minek ha atestel rajta??Nem is értem

A sok okoskodó meg menjen máshova eszet osztani merthat mindenki minimum virológus vagy professzor hogy ennyire bele tud állni abba aki nem ker oltást 😂😂

Jó egészséget neked kérdező és figyelembe se vedd amit kárognak

Lehet irigyek hogy neked ennyi volt a covid :D

2021. dec. 2. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
87%

Nem kötelező az oltás, ha nem szeretnél oltatni, akkor ne és ne törődj azzal ki mit mond. Nem kell ezzel ennyit foglalkozni.

Egyik oldalról sem, se az oltás ellen, se az oltás mellett. Minden és annak az ellenkezője is már megtalálható az interneten.


Mi van ha a vírus miatt lesz szövődményed mi van ha az oltás miatt... Döntse el mindenki, hogy számára melyik jelent nagyobb kockázatot, saját véleménye alapján.

2021. dec. 2. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
56%

Te dolgod mit csinálsz

Védett vagy már tehát ennyi

Azért tukmàlják mindenkire hogy fogyjon a cucc és a gyógyszergyár jó sokat kaszáljon

Nézd meg a spajzer forgalmat az omikron után XD

Elég egyértelmű miről van nagybaszó

2021. dec. 2. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

Kollektív válasz az első háromnak: két napja Janez Poklukar egészségügyi miniszter bejelentette, hogy felfüggeszthetik a Janssen használatát Szlovéniában, miután igazoltan egy nő halálát okozta. De azért köszi a szokásos "métekivagy biztosjobbantudod" paraszt hülyeségeket XD.


#1 Milyenre gondolsz? A tüdőmet semmilyen mértékben nem érintette, pedig dohányzom is. Ha ugyanezt mondanám az oltásra, az lenne a válaszod gondolom, hogy annak tuti nem lesznek szövődményei.


#2 A második mondatod totál hülyeség, igenisbelőjöhet. A két évvel fiatalabb oltott testvérem majd megfulladt, most is tudőproblémái vannak, de az orvos nem utalja be szűrésre, mert járványhelyzet van. Ő kb. két hete lett beteg, azóta is köhög.

2021. dec. 2. 14:43
 8/23 anonim ***** válasza:
43%
Mert hülyék... Mindig szegény fiatalok a hibásak a bolond értelmiség szemében. Bezzeg ha vmi értelmiség nem oltatja be magát azt nem kiáltják ki olyan rossznak....
2021. dec. 2. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
74%
Senki se abba állt bele, hogy nem kér oltást, hanem hogy valótlanságot állít, te agyatlan 4es válaszoló. Azt írja, igazoltan több fiatal hal meg oltásban.... hivatalos forrás? Én szeretném látni, hogy a kérdező honnan vette ezt a statisztikát.
2021. dec. 2. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
37%
Igazoltan(?) EGY nő halálát okozta. Ez még mindig nem több, mint akik covidban haltak meg. Mindegy látom nem te vagy a legélesebb kés a fiókban. Ha állítasz valamit akkor azt úgy tedd, hogy ne lehessen belekötni. Ha hülyeséget írsz akkor meg mit csodálkozol hogy van aki számonkéri rajtad?
2021. dec. 2. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!