Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Miért tukmálják ennyirr a...

Miért tukmálják ennyirr a fiatalokra az oltást?

Figyelt kérdés
21 éves vagyok, négy nap alatt átestem a covidon, de még 8 napot karanténban kell rostokolnom. Miért akarják annyira rámerőltetni az oltást, ha pár napnyi hőemelkedéssel túl van rajt nagyjából minden korombeli? Mindezt úgy, hogy az oltás már igazoltan több egészséges fiatalt ölt meg, mint maga a vírus.

2021. dec. 2. 14:23
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
82%
Igazoltan több erre írod hogy egy nő halálát okozta. És a másik 6 millió nálunk aki be van oltva mondjuk 2 millió fiatal? Arányok kérdező arányok.
2021. dec. 2. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
#9 Már leírtam, hogy egy szlovéncnő igazoltan az oltásnak köszönheti halálát. Magyarországon eddig egy darab egészséges 30 alatti sem halt bele a covidba, ez hivatalos adat, nyugodtan nézd meg a listát. Nem tudom, hogy lehet ennél hivatalosabb? Azt szeretnéd, hogy ne két külön hivatalos forrás legyen, hanem direkt, csak neked komponáljon a WHO egy papírt, hogy az oltás vs. covid jelenleg 1-0-ra áll a 0-30-as korosztályban?
2021. dec. 2. 14:52
 13/23 A kérdező kommentje:

#10 Hányan is haltak meg covidban? Idehaza legfeljebb 10 olyan áldozatot találsz a listában, aki nem volt rákos vagy májbeteg 80 éves.


#11 Itt süketelsz az arányokról, de amint ideírnám a 250 millió igazolt fertőzöttet és 5 millió halottat, megmagyaráznád, hogy majd a lélegeztetőn meggondolom magam. XD

2021. dec. 2. 14:55
 14/23 anonim ***** válasza:
16%
Honnan tudod hogyha nem oltatták volna be magukat a fiatalok akkor nem haltak volna bele egészségesek is nagyobb arányban? Az hogy 1 nő meghalt, de másik 2 millió a vakcinának köszönhetően nem kap maradandó egészségkárosodást (bár tragédia ami a nővel történt), a gyógyszereknél egy kockázat. Ha beveszed az antibiotikumot, vagy bármilyen gyógyszert, annak is van egészségügyi kockázata, de többet segít mint árt.
2021. dec. 2. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
55%
Több 30 év alatti fiatal is meghalt már, akiknek nem volt igazolt alapbetegségük. Valóban nem sok, hálistennek nem ők a számottevő többség, de 1-nél többen voltak. Úgyhogy továbbra sem állja meg a helyét az állításod, akármennyire is próbálsz az oltás ellen kampányolni. De amúgy meg ne oltasd be magad akkor, ki nem szarja le? Az ilyeneket mint te, soha senki nem fogja meggyőzni. 21 évesen már mindenkinél okosabbnak képzeled magad.
2021. dec. 2. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:

#14 Ismét nem értem, milyen további kétmillióról hadoválsz, az a két év alatt összekuporgatott halottaknak majdnem a fele.


#15 Melyik országban? Egyedül amerikai hírekben láttam olyat, hogy meghalt egy egészséges 140 kilós gimnazista. Itthon pedig a serény média haladfktalanul lehozta, ha meghalt egy fiatal, de azért kisbetűkkel odaírták, hogy leukémiás volt. Az utolsó mondatod nevetséges. XD

2021. dec. 2. 15:11
 17/23 anonim ***** válasza:
60%

Bizonyítékokat akartok? Tessék:

[link]



Kérdező, szard le mit gondolnak mások. Úgy kell hozzáálni, hogy ha ennyire akarnak, akkor dögöljenek meg a génmutációba és a grafén-oxidokba. Mi boldogan éljük tovább az életünket.

2021. dec. 2. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
56%

További információk:

[link]

2021. dec. 2. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 meszike91 ***** válasza:
67%

" Mindezt úgy, hogy az oltás már igazoltan több egészséges fiatalt ölt meg, mint maga a vírus"


Ez nem igaz.

2021. dec. 2. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
47%
Szeretném látni azt a reprezentatív statisztikát, ami szerint eddig több oltott halt meg az oltás szövődményeinek következményeként, mint az oltatlan, de covidos emberek. Köszönöm!
2021. dec. 2. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!