Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » 3. Pfizer oltás és halál?...

3. Pfizer oltás és halál? Miért nem vizsgálják az esetet?

Figyelt kérdés

Egyik közeli barátnőmnek az apja 50 évesen hirtelen meghalt, miután felvette a 3. oltást. Az első kettőnél semmi mellékhatás nem volt, és mind 3 pfizer volt. Az orvosok szívizomgyulladást mondtak a halál okának, és hogy valószínűleg itt most tényleg az oltás volt az oka. Ja és 50 éves létére makk egészséges volt, inkább nézett ki 40nek.


Kicsit furának érzem. Az orvosok részéről olyam mintha azt mondanák hogy hát sajnos meghalt, ez van. De ha nem veszi fel az oltást akkor meg még élne.


(Ja és én még ezek után is oltáspárti vagyok, csak elég para, hogy a közvetlen környezetemben történt ilyen, és úgy hogy én is 2. Pfizert kaptam)



2021. dec. 4. 17:05
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
92%
Itthon egy ilyen esetet sem vizsgálnak.
2021. dec. 4. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
15%

mert elhanyagolhato, belefer


egy rendkivuli hekyzetben az egyeni sorsokkal nem lehet foglalkozni


a kozossegnek kell fennmaradni

2021. dec. 4. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
70%
Valahogy ez mindig a Pfizerrel történik, de mégis azt harsogja a teljes (nemzetközi) média, hogy az a legjobb. Vajon miért?
2021. dec. 4. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
1%

3

Itthon van csak ennyi "eset". A valóság az hogy a legnagyobb eséllyel a Sinotól meg a Sputniktól halsz meg után Janssen Astra Pfizer.

2021. dec. 4. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
80%
Csak egy példa: [link]
2021. dec. 4. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
80%
Az összes média szánalmas oltáspárti propagandistává alacsonyodott mára és ezért soha semmi nem fog nyilvánosság részéről nyomást kapni ami a vakcinákkal szemben kétségeket támaszthat. És ezért semmilyen szerv, semmilyen hivatal, kormány vagy cég akinek a dolga lenne nem fog ilyen esetekben intézkedni vagy lépni, a szőnyeg alá söpörnek mindent.
2021. dec. 4. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
14%
Én nagyon sok ilyen esetet ismerek, ez titok! Erről csak a rokonok beszélnek egymással! Ki fog derülni az igazság. De valóban nagyon sok oltatlan hal meg! És ez így lesz még egy ideig. A jó hír az, hogy nemcsak a járvány szűnik majd meg, hanem az összes betegség, öregedés és halál is.
2021. dec. 4. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
15%
a rezsi
2021. dec. 4. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
83%
Halál még a szerencsésebb verzió. Ha valaki munkaképtelen lesz az oltás valamelyik "csak véletlen egybeesés" mellékhatásától, az az igazán nagy szívás. 3. oltás után és két emberről tudok, az egyik egy 45 éves egészséges orvos szívleállás meghalt, a másik egy triatlonos haverom 35 éves szívburok gyulladás... Szóval, ezek nem egyedi ritka esetek. És az érdekes hogy valamiért a 3. oltás okoz gondot sok embernél, az első kettőnél semmi probléma.
2021. dec. 4. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 Senior Séf ***** válasza:
85%
És ha vizsgálnák? Ronald Reagen 1986-os törvénye értelmében vakcinagyártók nem perelhetők. Mellesleg nézz körül a FB Pfizer mellékhatások 100e tagot számláló csoportjában. Ott láthatsz cifra dolgokat.
2021. dec. 4. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!