Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » 3. Pfizer oltás és halál?...

3. Pfizer oltás és halál? Miért nem vizsgálják az esetet?

Figyelt kérdés

Egyik közeli barátnőmnek az apja 50 évesen hirtelen meghalt, miután felvette a 3. oltást. Az első kettőnél semmi mellékhatás nem volt, és mind 3 pfizer volt. Az orvosok szívizomgyulladást mondtak a halál okának, és hogy valószínűleg itt most tényleg az oltás volt az oka. Ja és 50 éves létére makk egészséges volt, inkább nézett ki 40nek.


Kicsit furának érzem. Az orvosok részéről olyam mintha azt mondanák hogy hát sajnos meghalt, ez van. De ha nem veszi fel az oltást akkor meg még élne.


(Ja és én még ezek után is oltáspárti vagyok, csak elég para, hogy a közvetlen környezetemben történt ilyen, és úgy hogy én is 2. Pfizert kaptam)



2021. dec. 4. 17:05
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
75%
9. Én is így gondolom, a halál szerencse, félelmetes sztorik vannak a mellékhatásos csoportokban. Ha tudnám, hogy "csak" halál lehet a mellékhatás sokkal könyebben zsarolhatnának vele engem is, lehet már beadtam volna a derekam csak hagyjanak már békén a náthára való oltásukkal való zsarolással. De mikor látom ahogy fohászkodnak a szerencsétlenek, hogy bárcsak visszamehetnének az időben, hogy ne adassák be az addig egészséges testükbe az oltást...
2021. dec. 4. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
19%

"hirtelen meghalt, miután felvette a 3. oltást."


Ezt senki sem tudja biztosan, ez csupán találgatás.

Lehet elméleteket gyártani, de a legmegbízhatóbb az összes oltás közül mégiscsak a Pfizer.

Ha nem az lenne, nem azt adták volna be maguknak az orvosok és nem azzal oltanák be a gyerekeket.

Aki meg hisz a halhatatlanságban, az sokat fog még csalódni.

2021. dec. 4. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
7%

Az idióta konteósok mindenkit lepontoznak, aki nem oltás ellenes.

Ettől még persze a vírus elviszi tavaszig az oltatlanok nagy részét!


Mottó:

A lepontozás nem helyettesíti az oltást!

2021. dec. 4. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
88%
12-es egyet árulj el. Miért csak 55 év múlva hozzák nyilvánosságra az oltásokkal kapcsolatos tanulmányokat és egyéb adatokat ami alapján engedélyezték (3 hónap alatt) az általad biztonságosnak tartott oltást? És az emberek világszerte, akiknek problémákat okoztak az oltások mind hazudnak?
2021. dec. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

a big pharma mindig is kilobbizta az érdekeit, most erre a pandémia egy tökéletes lehetőség és NYILVÁN élnek is vele, mert nem hülyék


anno pl usában meg nyugaton ment a nagy antidepresszáns mánia, aztán valahogy mostanában mégtöbb mentálisan rozzant ember van, akkor mire is volt jó az egész?


de azért pl az vicces, hogy a himlő ellen oltogatták az embereket, és ez el is volt fogadva, mert hát ki akarna himlős lenni, hiszen az egy társaságilag is nagyon megbélyegző CIKI állapot.


akkor jóhogy mindenki sirva rohanna oltásért csak nehogy himlős legyen. Mondjuk nem mintha a himlő által legjobban érintett kisgyerekek tisztában lennének a helyzetükkel.

2021. dec. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
15. Annyi ellentmondás van ebben a covid sztoriban ill. az oltásokkal kapcsolatban is sok a homályos rész + tudománytalan dolgokat állítanak a tudomány nevében + mindent cenzúráznak + az embereket kényszerítik stb... Ezért van ekkora ellenállás világszinten. Ha átlátható lenne minden, tudományos szempontból is alátámasztható, mindenki beoltatná magát.
2021. dec. 4. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

mintha fel bírnák fogni....azért ne gondoljuk már hogy minden jelenséget fel bír fogni a hétköznapi ember...


pl a newtoni mechanika alaptörvényei is eléggé benne van a mindennapjainkban, mégis kellett hozzá több ezer év mire valaki rájött, hogy mivan. Igaz azóta sem érdekli az embereket hogy az erő gyorsulást okoz a tömegeken.


Még ezt az egyszerü összefüggést sem értené meg az emberek 90%-a, és nem is lehet azt mondani hogy ez őket nem érinti, mert kb midnen nap és folyamatosan ki vannak téve a dolognak.


Akkor majd biztos egy oltással kapcsolatban....meg amúgy is...a legtöbb embert még az sem érdekli hogy mivel tömik be a fogát.

2021. dec. 4. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
2-es micsoda utolsó patkányságot bírt kifosni a netre-ezúton is gratulálok neki.
2022. ápr. 30. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!