Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Akik be vannak oltva Covid...

Akik be vannak oltva Covid ellen, támogatnátok, hogy akik (bizonyított egészségügyi okok kivételével!) nem oltakoznak, vállalják azt is, hogy fizessék a kezelésük költségeit?

Figyelt kérdés

2021. dec. 12. 09:56
A kérdező szavazást indított:
Igen.
Nem.
61 szavazat
1 2 3 4 5 6 7
 1/62 anonim ***** válasza:
18%
Igen, nagyon is támogatnám. Egyből nem lennének annyira leterhelve az ápolók, és a természetes szelektálódás is gyorsabban menne
2021. dec. 12. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/62 anonim ***** válasza:
43%

Igen!


De!!!!


Akkor a dohányos is a cigi miatti bajainak kezelését.

A nők is a szex miatti bajaik kezelését.

A piások is, a ...

...

2021. dec. 12. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/62 anonim ***** válasza:
82%
Jaj te provokáló isten barma..! Remélem téged kell majd a 100 oltásoddal ápolni életed végéig saját költségen.. buta rosszindulatú állat..
2021. dec. 12. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/62 anonim ***** válasza:
79%

Most is fizetik. Nem ingyenes az orvosi ellátás, erre van a tb.


Inkább az oltás fetisiszták fizessék ki az oltás költségét, mert az az én adómból is ment, annam ellenére hogy én nem is vettem igénybe efféle szolgáltatást.

2021. dec. 12. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/62 anonim ***** válasza:
73%

Abban az esetben támogatnám, ha ez mindenkire vonatkozna!


Vagyis az oltatlanok, és az oltottak is fizessék a saját covid kezelésük költségét, plusz ha az oltás okoz valamilyen betegséget nekik akkor annak a kezelését se támogassa a tb!

2021. dec. 12. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/62 anonim ***** válasza:
86%

4.-re.


Múltkor nyilatkozott valami EU-s fejes, hogy már a 4. oltásnál is rezeg a léc, de HA mjad kell 5. 6. 7. ...vagy él évente, akkor az fizetős lesz, mert másképp nem bírnák az országok kitermelni a költségét.

2021. dec. 12. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/62 anonim ***** válasza:
81%

Kedves Oltáspárti Kérdező!

Vedd fel az én oltásaimat is, légy szíves. Nem tudom, miért nem világos, hogy nem élhetjük le a hátralévő életünket oltásokon. Ráadásul azt sem tudjuk, milyen kockázatokkal számolhatunk. Nem fogom beoltatni magam, mert az egészségügyre ráromlik a Pfizer oltás, amit Viktor bá' a megkérdezésünk nélkül megrendelt. Nem tudom, minek akkor a Nemzeti Konzultáció, ha nem mérte fel belőle, körülbelül hányan kérik ezt a sz*rt.

2021. dec. 12. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/62 anonim ***** válasza:
93%
Oltottként mondom, hogy nem támogatnám, hiszen ugyanúgy fizeti a TB-t mint más. Ráadásul felvet több más kérdést is. Ennyi erővel fizettessük ki az autóbalesetet okozót, a dohányost, az alkoholistát, a sportolót (hiszen extrém terhelésnek teszi ki a szervezetét), a bolti eladót (hiszen állandóan ül), a fodrászt (aki egész életében állt, ez miatt ment gallyra a gerince, dereka), és bármit ide lehetne sorolni.
2021. dec. 12. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/62 Pintér László ***** válasza:
87%
Én be vagyok oltva kettővel, most mondjuk pont koronásan vagyok itthon karanténban, de részemről annyira hidegen hagy, hogy ki oltat meg ki nem. Akinek van kedve, oltassa be Magát, akinek meg nincs, az meg ne. Ettől függetlenül az egészségügyi ellátás Mindenkinek járjon egyformán. Vagy tegyék kötelezővé az oltást, de akkor az állam meg az orvosok vállaljanak minden felelősséget, mert emlékeim szerint Nekem kellett aláírnom oltás előtt.
2021. dec. 12. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/62 anonim ***** válasza:
14%

Amennyiben valaki oltás nélkül kapja el a betegséget és ne adj Isten, véletlenül szövődményekkel éri el a baj, akkor hidd el, a világ minden pénzét megadná, amikor már csak annyit közölnek vele, hogy jön a mesterséges kóma és a lélegeztetőgép.


Én ezért sem támogatnám, mivel ha beüt a krach, akkor az magában olyan büntetés lesz számukra, ami mindenen túlmutat.

- Haláltól való félelem

- A félelem attól, hogy lehet hátra kell hagyják a családjukat, többet nem tudnak róluk gondoskodni

- Akár a gyermekeik lehetnek árvák az ostobaságuk miatt

- Az életük elején vége szakad mindennek

- S a megbánás....



Nem véletlenül létezik az a mondás, hogy "Az okos ember más hibájából, a buta meg a sajátjából tanul csak." :)

2021. dec. 12. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!