Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Akik be vannak oltva Covid...

Akik be vannak oltva Covid ellen, támogatnátok, hogy akik (bizonyított egészségügyi okok kivételével!) nem oltakoznak, vállalják azt is, hogy fizessék a kezelésük költségeit?

Figyelt kérdés

2021. dec. 12. 09:56
1 2 3 4 5 6 7
 21/62 anonim ***** válasza:
30%
A problema az, hogy jelenleg hiaba fizet mindenki tb-t, szinte csak a covidos (aki az esetek 80%aban maganak koszonheti, mert nem oltatta be magat) kap ellatast. Ugyanis olyan szinten leterhelt az eü, hogy az elektiv mutetek le vannak allitva, es sok helyen a sima szakrendeles is korlatozott.
2021. dec. 12. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/62 anonim ***** válasza:
78%

Na megint egy vallásháborús.

Mindenki fizet TB-t, ezért ellátást kap a covidos oltatlan, a covidos oltott. Egyelőre az oltottak vannak többségben a kórházakban.

Sajnos akik nem kapnak ellátást, azok az egyéb betegek, és a post-covid vagy vakcinától tartósan beteggé vált emberek.

2021. dec. 12. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/62 anonim ***** válasza:
71%
Hagyjuk mar a baromságot. Jóval több oltott van a kórházakban.
2021. dec. 12. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/62 anonim ***** válasza:
30%
Korhazban dolgozom, ugyhogy nem fogod nekem az ellentetet megmagyarazni annak, amit a sajat szememmel latok.
2021. dec. 12. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/62 anonim ***** válasza:
72%

"De amugy is, pont telibeszarom, hogy te megis mit gondolsz. Bizonyitsd be te, hogy tobb az oltott."


Nyilván azért nincs adat, mert nem akarják, hogy kiszivárogjon.

Jönnek a sz@r dumával, hogy nincsenek adatok, meg külön rendszerben vannak nyilvántartva, ami egy ordas nagy hazugság.

Hogy miért? Mivel az EESZT egy nagy adatbázis, ugye ide felkerülnek az oltottak, illetve a korházban lévők is, gyengéknek elmondom, hogy ez bizony egy adatbázis.

Mit lehet adatbázissal? Le tudod szűrni, tetszőleges paraméterekkel.

Miért nem szűrik le? Mert nem akarják. És én szinte biztos vagyok benne, hogy miért nem akarják, hát nem azért mert tele vannak a korházak oltatlannal.


Tessék, itt a bizonyíték, lehet megcáfolni!

2021. dec. 12. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/62 anonim ***** válasza:
43%
Én is ott dolgozom, ezért tudom hogy nem igaz amit állítasz. Ezt nem is kell magyarázni, de kérlek fejezd be a hazugságok terjesztését! Felesleges...
2021. dec. 12. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/62 anonim ***** válasza:
15%
Ez nem bizonyitek, hanem feltetelezes. Es a MOK csinalt statisztikat a covidos betegekrol, de gondolom szerinted az is hazugsag.
2021. dec. 12. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/62 anonim ***** válasza:
14%

#25 "Nyilván azért nincs adat, mert nem akarják, hogy kiszivárogjon."

De a kiválasztott tisztánlátók, mint ti tudjátok :D Senki más, csak ti!

Édes Istenem....

Én meg azt tudom, hogy a tisztánlátók korán halnak...

2021. dec. 12. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/62 anonim ***** válasza:
75%

"Tessék, itt a bizonyíték, lehet megcáfolni!"

Hol??? :DDD

2021. dec. 12. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/62 anonim ***** válasza:
78%

#25 Az nem bizonyíték. Az viszont igen, amiket majd itt alább küldök. Csakhogy pont az ellenkezőjét bizonyítják, mint amit ti itt állítotok forrásmegjelölés nélkül. Akkor pls cáfold meg az alábbi adatokat:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


Tessék cáfolni hasonlóan hiteles adatokkal!

2021. dec. 12. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!