Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Covid tüneteként égő érzés a...

Covid tüneteként égő érzés a bőrön?

Figyelt kérdés
Tapasztalat ilyet valaki? Szerintem a legújabb mutánst kaphattam el, az omicront, legalábbis ez a tippem a tünetek miatt. Fáj a nyakam körüli izom, viszont ugyanott a bőröm is fáj, ég. A nyakfájdalom már kezd múlni, de az égő érzés nem. Volt ilyen másnak is? El fog múlni?
2022. jan. 7. 16:38
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Azt nem írtad meg, hogy mikor kaptál oltást, és melyik fajtát!
2022. jan. 7. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
0 oltást kaptam, ezért nem írtam.
2022. jan. 7. 17:29
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez elég gyakori covid tünet
2022. jan. 7. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Fontos kérdés még az, hogy az első tüneteket mikor érezted? Nekem a torkom fájt, a nyak nagyon kicsit.


A tüneteknél a 8. napig a szokásos influenza kezelések (sok C, D vitamin + cink), a C vitamint érdemes durván megemelni, egészen addig amíg hasmenésed nem lesz tőle.


A 8. nap után, ha tüdő probléma is fellép, akkor azonnal !!! szükséges szteroidokat is kapnod! Nézd meg az alábbi videót, részletesen meg van, hogy mit kell csinálni:


[link]

2022. jan. 7. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi mindjárt megnézem, 99%, hogy szilveszterkor kaptam el, az első tünetet 2-3 nap múlva éreztem. Az volt a nyakfájás, utána nem sokkal nagyon melegnek éreztem magam, de lázam nem volt végig. Most van a 7. nap, a nyakam már nem fáj annyira, viszont a bőröm az fáj azon a részen, a melegség érzés elmúlt, és mintha kicsit köhögnék 1-2 napja, de egyáltalán nem vészes.
2022. jan. 7. 18:31
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez a delta varians is lehet. De biztos covid.
2022. jan. 7. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Azért gondolom omikronnak, mert arra jellemző tüneteim vannak, viszont deltára jellemzők nincsenek. De ki tudja, mindenkinél más.
2022. jan. 7. 19:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!