Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ne már, most komoly, hogy...

Ne már, most komoly, hogy megint a konteósoknak lett igaza, és a PCR tesztek tényleg alkalmatlanok a fertőzés megállapítására és betiltották?

Figyelt kérdés

"2021. december 31. után a CDC visszavonja az Egyesült Államok Élelmiszer- és Gyógyszerügyi Hatóságához (FDA) intézett, a CDC 2019-Novel Coronavirus (2019-nCoV) valós idejű RT-PCR diagnosztikai paneljének sürgősségi felhasználási engedélyezése (EUA) iránti kérelmét."


[link]



#PCR tesztbetiltva
2022. jan. 17. 11:42
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
0%
Én nem fogalmaznék ilyen könnyelműen velük kapcsolatban mert valaki egy másik topic-ban már a polgárháborút pedzegette a "diktatúra" ellen. Kicsit nem figyelsz oda megvernek mert maszkot hordasz vagy megölnek meg hiszel az orvosoknak de nem azoknak akiknek ők maguk. Kitudja már ki mire képes, az uszítás határtalan.
2022. jan. 17. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Mert*
2022. jan. 17. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

#1


Szerintem Te most csak provokálsz!

2022. jan. 17. 11:49
 4/23 anonim ***** válasza:
Már mért provokálnálak?
2022. jan. 17. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
79%
Kérdező, mert most az a baj, hogy más több vírustörzsre is alkalmas módszert javasolnak helyette? Vagy én értem rosszul?
2022. jan. 17. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem eddig is nyílt titok volt, hogy a PCR teszt ugye nem csak a covid-ot jelezheti de egyelőre az egyik legalkalmasabb módszer arra, hogy támpontot nyújtson a megbetegedés kapcsán. Konteó ide, konteó oda azért még talán így is jobb, mint a semmi.
2022. jan. 17. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

#6


Ezt most nem mondod komolyan ugye?

Ezzel tulajdonképpen azt mondod, hogy ha egy sörétes puskával ha belelövünk egy tömegbe, akkor 50% arányban el fogja találni közöttük olyanokat, akik sasrs-cov2 vírushordozók.

Ne már, ugye nem erre lett felépítve a covid hisztipropaganda!?

2022. jan. 17. 12:07
 8/23 anonim ***** válasza:
36%
Én úgylátom a kérdező akar provokálni másokat 😂
2022. jan. 17. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

#8


Aha, a CDC ezek szerint azért tiltotta be a PCR teszteket, hogy téged provokáljanak, és nem azért, mert alkalmatlanok voltak a sars-cov2 vírusfertőzés kimutatására?

2022. jan. 17. 12:18
 10/23 anonim ***** válasza:
43%
Te fixen csak provokálsz.
2022. jan. 17. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!