Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ha szüleim koronások mit tegyek?

Ha szüleim koronások mit tegyek?

Figyelt kérdés

Kollégista vagyok, nem szeretnék lemaradni a suliról, így ezért kérdezem hogy 2 negatív teszttel visszajöhetek vagy nekem is 10 nap karantén

16/F



2022. jan. 12. 15:21
 1/7 anonim ***** válasza:
48%
Ha kussolsz róla, akkor simán.
2022. jan. 12. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
21%

Ezt a sulitol kene megkerdezni, nem?

Bar valoszinuleg pozitiv lesz az a teszt. Nehez nem elkapni egymastol a betegsegeket (legyen az barmi) hiszen egyutt vagytok, raadasul ez az omikron gyorsabban is terjed sokkal. Ha ez meg az..:D

2022. jan. 12. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
nem lesz negatív teszted
2022. jan. 12. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Karantenba fognak vagni 10 napra mert ez most a legujabb divat:D

Ulhetsz otthon keszulj fel

Elkered a tananyagokat valakitol mast nem tudsz tenni

Siman lehet negativ teszted is bar akkor nem tudom mi a teendo mivel gondolom csak hetvegente jarsz haza mivel kollegista vagy

Mi lenne ha maradnal a koleszban?

Ha erintkeztel a szulokkel akkor mas de ha lesz nega teszt akkor haziorvost kerdezd meg

2022. jan. 12. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Karantén, főleg ha nem vagy oltva.
2022. jan. 12. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Különben 1-esnek igaza van. Ám, maradj otthon!
2022. jan. 13. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Ez egy vicc komolyan mondom negatív lett 2 gyorstesztem is, a nagy szakik ki se jönnek ellenőrizni, így teljesen egészségesen itt dekkolhatok 10 napot a koronás szüleimmel.

Magyarország előre megy...

2022. jan. 14. 13:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!