Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Az oltásellenesek többsége...

Az oltásellenesek többsége tudományellenes is?

Figyelt kérdés
2022. jan. 18. 07:23
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
100%

19 “ óriási beképzeltség, fölényesség és butaság.”


Azt pedig tudjuk, hogy a kettő kézen fogva jár.

2022. jan. 18. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
33%
Átvitt értelemben igen. Őszintén szeretnék látni erről egy statisztikát. Ha tippelnem kellene, akkor az oltásellenesek többsége 40 év feletti, érettségivel SEM rendelkező személy.
2022. jan. 26. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
49%

Ha tippelem kellene, közelebb vagy 20-hoz mint 30-hoz, és épp túl vagy az államvizsgán, vagy még folyamatban van. És mindig “mások” tehetnek mindenről.


A 40 felettivel igazad lehet, viszont 60-70 felé, akik a még kádár alatt nőttek fel, sokkal jobban elfogadják, amit mind a “párt”.


Egyébként szerinted akkor Pócsnak, Gödénynek, Reiner Füllmichnek, Dúró Dórának nincs diplomája?

2022. jan. 26. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
*mond a párt
2022. jan. 26. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
52%

#22: Megírta a 444 meg az origó is, akkor az márpedig úgy van.

Véletlenül sem az van, hogy akinek az IQ-ja 100 felett van az nem hangoztatja a velemenyét, mert tusztában van a következményekkel.

2022. jan. 26. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
76%

#25


Egyiket sem olvasom, de ezek szerint beletrafáltam. A környezetemben tényleg csak ilyen életkorú és kvalitású oltáselleneseket ismerek. Van két szobafestő, egy takarítónő, egy villanyszerelő, egy sofőr, egy autószerelő. Volt még egy villanyszerelő, őt december környékén temették el. A halál okát a fantáziádra bízom.


Véletlenül sem állítom, hogy hülyék, egyszerűen annyit, hogy csak a szakmájukhoz értenek, máshoz nem. Ennyiből is komolytalan, mikor a takarítónő szerint mindenki a covid oltásba hal bele, holott a vírus szót sem tudja megmondani, hogy mi az pontosan, csak valami számára kellemetlen dolgot jelenthet.


Nincs azzal gond, hogy valakinek véleménye van, sokszor a megérzés is elég lehet önmagában, még, ha valamihez nem is értesz. De ez egy komolyabb dolog és világméretű, tehát a suszter inkább maradjon a kaptafánál. Én sem mondom meg a Nasa mérnökeinek, hogy hogyan állítsák be a JWST-t, amikor fingom nincs az egész témáról.

2022. jan. 26. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
47%
#26: szerintem olvasd el mégegyszer :))
2022. jan. 26. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom. Nem ittam kávét, fáradt is vagyok, meg a tököm is tele van már a coviddal is. Elegem van, pihenni akarok.
2022. jan. 26. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
64%

#26: És miből gondolod, hogy az oltásban hívők többsége nem 40 feletti, érettségivel sem rendelkező személy? Tekintve, hogy az idősebb korosztály túlnyomó része be van oltva, sokan 3x is, és köztük arányaiban kevesebb a diplomás, mint a 40 alattiak között. (A teljes felnőtt lakosság kb. negyedének van diplomája, úgy tudom.)

Bizonyára léteznek oltáspárti takarítónők, autószerelők (stb.) is, nem is kevesen, akik szerint mindenki belehal a COVID-ba, aki nem oltatja be magát...

2022. jan. 26. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
100%

26, feltehetően az autószereléshez sem értesz. Ha mégis kicseréli egy apránként az egész autódat, és mindig van magyarázat, hogy pl. a lámpacsere után miért lett főtengelyes, ennek a javítása után meg hogyhogy elkezd folyni a vízpumpa, persze ezután a feszítők adják fel.


Csak gyanút fogsz, nem?

2022. jan. 26. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!