Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Az oltásellenesek többsége...

Az oltásellenesek többsége tudományellenes is?

Figyelt kérdés
2022. jan. 18. 07:23
1 2 3 4
 11/31 A kérdező kommentje:
10. Így van logikus..
2022. jan. 18. 08:08
 12/31 anonim ***** válasza:
100%
Tehát akkor el kellene hinni a teleshopban reklámozott waxról is, hogy megvédi a lakkot a tűztől? Hisz még videó is van róla, hogy meggyújtják, és mondanak mindenféle tudományos kifejezést, hogy nanotechnológia stb.
2022. jan. 18. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
100%

Leginkább az látja, hogy valami nagyon nincs rendben, aki ért a statisztikához, nem lusta elolvasni 10 oldalas cikket egy 15 másodperces tiktok videó helyett, meghallgat másokat, folyamatosan tanul, képzi magát.

Na ez egy nagyon szűk kisebbség.

Aztán vannak az "oltásellenesek" és az "oltáshívők", a nagy buta tömeg kettéosztva, félmondatokból tájékozódnak, saját gondolatuk semmi, csak ismétlik, amit a propagandájuk mond. De már arra sem emlékeznek, hogy egy hete mit mondott, és ha emlékeznek is, nem látják az ellentmondást.

2022. jan. 18. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
86%
Örülök, hogy jót kacagtál azon, hogy mások meghaltak én pedig beteg vagyok! Szerinted nekem jó így? Vagy szerinted beképzelem amiről mappányi orvosi leletem van? Vagy ilyenkor a lelet hirtelen már nem tudomány?Eddig 20 trombózisról/embóliáról tudok. Nem mendemondákból meg netes lópikulákból, hanem azoktól, akik kaptak! És kikérem a nevükben és a meghalt barátaim nevében eztaz okádék stílust! Legyen véleményed, higgy amiben akarsz, de ne így.
2022. jan. 18. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
100%

Szeretem a tudományt és oltottam is magam, de a módja ahogy védekezünk nem lett hatékonyan kivitelezve és nem csak itt nálunk, továbbá az akkori törzsre kifejlesztett oltások hatékonysága is kérdésessé vált, nemhiába kezdett az USA hadserege újfajta oltás kifejlesztésébe.

Ami nem tetszik még, hogy a statisztikákban az átesettség sehol sincs, mintha nem is lenne..

2022. jan. 18. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Nem vagyok alapból oltás ellenes, nagyon hasznos találmány, ha működik. Erről a koronavírus ellen készített vakcinák nem nagyon győztek meg. Oké, tegyük fel, hogy kb. 4 hónapig véd (valamennyire nyilván véd, de elég gyenge eresztés, ha csak a súlyos lefolyástól tud megvédeni, amire tapasztalatom szerint a szervezetem önerőből is képes), de ugye az EMA szerint gyengítheti az immunválaszt az ilyen sűrűn adogatott oltás. Szóval akkor azért annyira mégsem jó. Továbbá az is tovább rontja az oltások "tudományos besorolását" az én meglátásom szerint, ami körülötte folyik. Ékes példája ennek az oltási kártya, a természetes védettség már nem elég jó? Miért is nem? Nem véd sokáig? Hát az oltás sem. Amibe ugye még mindig a vuhani törzs kerül, hiába mondták, hogy az mRNS vakcinák gyártását akár 2 hét alatt át lehet állítani más variánsra. Miért erőltetnek egy olyan oltást, ami nem a jelenlegi törzset tartalmazza? Ezzel az erővel tetanuszt is adhatnának.

Szóval a többségnek nem magával a védőoltással vannak fenntartásai, hanem a koronavírus ellen készített vakcinákkal.

2022. jan. 18. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 Gombos Zsolt(Jeti) ***** válasza:
100%
Csak az orvostudományban hiszek kevésbé...amióta celebek lettek a különböző "doktorok"(akik nem is az adott témakörben doktoráltak),s hetente beszélnek össze-vissza,azóta kicsit másképp tekintek az ehhez kapcsolódó dolgokra...
2022. jan. 18. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
67%
Pont fodítva. Az oltásfanatikusok tudományellenesek.
2022. jan. 18. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
75%
Nos én világ életemben a tudománnyal foglalkoztam (alkalmazott fizika). Most nem taníthatok az egyetemen, mert nem vettem fel az oltást. Egyáltalán nem vagyok tudományellenes. Viszont egész életemben kerültem mindenféle gyógyszert. Csak akkor vettem be, ha már nagyon beteg voltam. Antibiotikumot talán ha kétszer kaptam életemben, pedig már ötven éves vagyok. Viszont nem vagyok elhízva és sokat szaunázom. Utoljára harminc évvel ezelőtt voltam kórházban, azóta kb. évente van egy kis nátha/influenza, de ennyi. Nem akarok oltást felvenni, mert felesleges és a szervezetemnek szüksége van az ingerekre. Az oltott ismerőseim az oltás óta mind betegesebbek lettek. Ismerem, hogy miként épül fel az orvostársadalom és megértem, hogy miért áll érdekülben propagálni azt, amit a magasabb rangú mond nekik. Nekem tudományos alapon nincs okom félni a covidtól. Viszont képes vagyok gondolkodni és észreveszem azt a rengeteg ellentmondást, ami ekörül a cirkusz körül van. Nem akarom megvédeni a saját szervezetem oltás általi tönkretétele árán azokat, akik rám kígyót békát kiálltanak és mindenféle laposföldhívőnek állítanak be. Nem akarom megóvni azokat, akik engem útálnak és alpári jelzőkkel illetnek. Viszont a saját testem felett magam akarok rendelkezni, mert rajtam kívül senki sem tudja, hogy nekem mi a jó. Tudományellenesnek beállítani azokat, akik képesek gondolkodni, óriási beképzeltség, fölényesség és butaság. A tudomány idővel be fogja bizonyítani, hogy kinek van igaza, de ehhez idő kell, amikor már nem a politika által irányított adatok fogják adni a statisztikákat.
2022. jan. 18. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 Gombos Zsolt(Jeti) ***** válasza:
70%
#19 10/10 Szívemből szóltál...ennyi...
2022. jan. 18. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!