Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Hogy lehet az hogy ilyen...

Hogy lehet az hogy ilyen sokan jól vannak oltás után?

Figyelt kérdés
Számomra kicsit hihetetlen ez az egész, én nem oltattam magam ilyen kísérleti vakcinával, sok oltáskárosultról lehet hallani, olvasni, viszont a környezetemben senkinek semmi baja még, pedig csomó ismerősöm kollégám oltatta magát és mindig kérdezem hogy vannak és hogy jól... nem értem... lehet majd 5 - 10 év múlva lesz bajuk? vagy placebot kaptak?
2022. jan. 19. 22:15
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
72%
Rengeteg híres ember nincs jól (vagy meg is halt) oltás után: Damu Roland, Csollány Szilveszter, Kunhalmi Ágnes, Magda Lajos.. hirtelen ők jutottak eszembe, mind oltott, egy meghalt, 2 lélegeztetőn, 1 kórházban. És egy ideje nincs olyan hír, hogy oltatlan ismert ember került volna kórházba. Ez azért érdekes szerintem.
2022. jan. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
45%
Nem az a lényeg hogy hány ilyen vagy olyan konkrét halálhírt hallunk médiában. Az nem ad átfogó képet. Az esélyekkel kell tisztában lenni, az pedig egyértelmű, hogy az oltás mellékhatásai nagyságrendekkel kisebb veszélyt jelentenek, mint a vírustól való súlyos megbetegedés. Ehhez még hozzájön az, hogy a kórházak túlterheltsége miatt a az egész egészségügy, másfajta betegségben szenvedők is veszélyve kerülnek.
2022. jan. 21. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!