Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mennyire biztonságos a covid...

Mennyire biztonságos a covid oltás?

Figyelt kérdés

Covid oltás

Nehéz helyzetbe kerültem, választanom kell vagy oltas vagy sport,versenyeken való részvétel (imádom ezt a sportot). Amatőr szinten csinálom, nem profi szinten..

20 éves vagyok.

Sok mindent hallani, ezért valszeg nem tudok dönteni.

Egyrészt azt mondják a nagyfejek hogy az oltás biztonságos, lehet az , nem tudom, de lehet hogy később lesznek problémák belőle. Pl lány vagyok és nem lehet majd gyermekem.

Ebbe az oltásba nagy pénzek mozognak.

Segítsetek! Érveket mondjátok.

Több emberrel beszéltem már erről, valakik azt mondták ha szeretem ezt a sportot és igen tényleg imádom, akkor oltassam be magam. Valaki azt hogy nem profi szinten csinálom, ne oltassam magam, ki tudja később mit hoz ki.

Segítsetek! Nincs sok időm dönteni.



2022. jan. 26. 09:19
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

"Egyre több és több az ilyen eset.."


Nem ismered a médiát... Minél jobban néznek valamit annál nagyobb a hírértéke!


Ajánlom a hirmatrix nevü oldalt ahol ezt fizikailag is megjelenítik, mert az értéktelen hírek olyan kicsik, hogy alig látni!


[link]


Na a sajtósoknak egy rakás ilyen "szakmai" oldaluk van, hogy tudják mikor miből kell "gazdálkodni" a magas nézőszámokért!

2022. jan. 26. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
2022. jan. 28. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
#22 Az optikusom is tagja a csoportnak:)
2022. jan. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Az egyetlen korrekt tájekoztatás a masik oldalról.Illetve pontosítok,az egyetlen létező tájekoztatas.
2022. jan. 29. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!