Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Uniós covid igazolványhoz az...

Uniós covid igazolványhoz az ellenanyag tesztet hol lehet elvégeztetni Magyarországon?

Figyelt kérdés

Ahova mennék vagy oltott, vagy utazás előtt 72 óránál nem régebbi negatív teszttel rendelkező, vagy 180 napnál nem régebben gyógyult + antitest teszttel rendelkező (tehát van benne antitest) covid igazolvány tulajdonos utazhat.


Én a 3. lehetőséget választanám, viszont tegnap hívtam pár labort ahol végzik ezeket a vérből vett antitest méréseket, de azt mondták ezeket nem fogadják el az uniós igazolványhoz. Akkor hol kellene antitest mérést végeztetnem, vagy hogy van ez pontosan? Ahánnyal beszélek annyi félét mondanak.


2022. jan. 27. 06:56
 1/3 anonim ***** válasza:

Mert nem fogadják el úniós igazolványhoz az antitestet.

-Gyógyultság (6 hónap, eesztből letölthető)

-Oltás

-PCR


Ezekre kapsz úniós kártyát.

2022. jan. 27. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

De direkt kérdeztem a konzult, nem elég a gyógyultságnál a PCR, antitest is kell.

Teneriféről van szó.

2022. jan. 27. 08:02
 3/3 anonim ***** válasza:
2022. jan. 27. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!