Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Hogy lehet 3 hónapja betegnek...

Hogy lehet 3 hónapja betegnek lenni?

Figyelt kérdés
Azóta náthás vagyok, hol jobban, hol kevésbé. Nem covid. Tüsszögés , rengeteg orrfújás, fáradtság. Már nem tudom, mit csináljak. Doki antibiotikumot irt fel, nem segített.

2022. jan. 27. 22:30
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Erősen vitaminhiányos lehetsz. Kezdésnek Béres csepp + 1000 mg C-vitamin, legalább 2-3000NE D-vitamin, cink, szelén javasolt lenne. Ha ez sem oldja meg 1 hónap alatt, akkor egy alaposabb vérképes vérvételre elmennék.
2022. jan. 27. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
54%
A tüsszögés meg az orrfujas nem kimondottan betegség, főleg télen. Szóval ebbe nem fogsz belehalni.
2022. jan. 27. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi első.

Nem halok bele de ha elkezdek tüsszögni 10 ig meg sem állok. És nagyon fáradt vagyok már. Plusz el kell látni a 16 hónaposomat, igy pihenni sem nagyon tudok.

2022. jan. 27. 22:55
 4/6 anonim ***** válasza:
Akkor megvan, miért vagy fáradt. Antibiotikum után remélem szedtél probiotikumot. Ha van egy kis lázad, hőemelkedésed, ne vegyél be rögtön lázcsillapítót, hagyd az immunrendszeredet dolgozni. Plusz amit az első írt. És egyél rendesen, sok zöldség, gyümölcs. Tudom, pici gyerek mellett nem könnyű az élet, kérj néha segítséget, hogy tudj pihenni.
2022. jan. 28. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Be vagy oltva? Mivel?
2022. jan. 28. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Be vagyok, kínaival de decemberben kaptam a másodikat, de már előtte is beteg voltam. Láz nélkül.
2022. jan. 28. 10:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!