Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Egy tanulmány azt állapította...

Egy tanulmány azt állapította meg hogy a fertőzésen átesés jobb védelmet ad mint az oltás. Ennek hatására vajon abbahagyják az oltások erőltetését?

Figyelt kérdés

[link]


A videóban kifejti az illető, akiről egyébként azt kell tudni hogy erősen oltáspárti.

[link]


Vajon milyen hatással lehet ez a jelenlegi vakcinapolitikára?


Lehet hogy a vakcinákba beleölt rengeteg pénz miatt nem vesznek majd róla tudomást??


2022. jan. 29. 18:38
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
78%
Persze hogy nem, hisz látod mi megy. De én bízom benne, hogy jóra fordul minden előbb utóbb.
2022. jan. 29. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
84%
Ez nem új dolog, az elfogulatlan szakma mindig is ezt mondta. Ennek ellenére megy, ami. Szerinted abbahagyják? :(
2022. jan. 29. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
84%

"Azonban tudomásul kell venni az adatok értelmezésénél valamit. A codivon elhunyt embereknél ugye nem volt esély az újrafertőződésre (...) tehát az adatok olyanoktól származnak, akik túlélték az első fertőzésüket."

Ez elég fontos kijelentés.

2022. jan. 29. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
79%
Ez valóban nem új dolog, amikor erről olvastam egy cikket pár napra rá cecilke bemondta a tv-be, hogy csak az oltás ad megfelelő védelmet... jót röhögtem rajta.
2022. jan. 29. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
8%
értem hogy tömeghisztéria.. De ha csepp józan eszetek lenne belátnátok hogy nem vagytok oksabbak a szakértőknél.. Tudom számodraa járvány azt jelei hogy szétnézel és mindenfelé haldoklókat látsz meg betegeket, de iylen sose volt és sose lesz.. Ahogy a születéseket se látod úgy a halálozások megismeréséhez is a kórházig kell menned..
2022. jan. 29. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
72%

5. Bizony nem vagyunk okosabbak, ezért hiszünk a szakértőknek akik azt mondják az átesés erősebb védelmet ad.

Nem értem, hogy jön ide, amit leírtál most...

2022. jan. 29. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
81%
Naná hogy nem hagyják abba. Rohadt nagy üzlet.
2022. jan. 29. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
21%
nem ti annak hisztek , aki azt mondja amit hallanai akrtok..
2022. jan. 29. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
89%

És ki vagy te, hogy megmond miben higgyünk?

Én nem hiszek semmiben, én a tényeket látom és felfogom veled ellentétben...

2022. jan. 29. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

A lényeg az hogy aki átesett a fertőzésen, védettebb mit az aki oltott, de nem esett át a fertőzésen.


Ehhez képest február 15-től nem számít védettnek az aki átesett a Covidon!...

2022. jan. 29. 19:06
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!